Şenol Güneş: "Ortada bir başarısızlık varsa benimdir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "Ortada bir başarısızlık varsa benimdir"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Sivasspor maçı sonrasında konuştu. Güneş, "Bu takıma görevi ben verdim, başarısızlık benimdir." dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Demir Grup Sivasspor'a 2-1 mağlup oldukları maçın ardından değerlendirmelerde bulundu. İşte Şenol Güneş'in açıklamaları:

''Fiziksel ve moral düşüklüğü toparlamamız gerekiyor. Bizim iyi bir takımımız var. Devreye kadar en iyi sonuçları alacağımızı düşünüyoruz. Beşiktaş her zaman şampiyonluk yarışının içinde olur. Oyuncuya hesap kesersek, oyuncu bulamayız. Oğuzhan Özyakup'la ilgili geçen de oldu, yine oldu.

"ORTADA BİR DURUM VAR"

Oyuncular arasında ayrım yaparsak, başarı yakalayamayız. Bu takıma görevi ben verdim, başarısızlık benim. Başarısızlığın sebebi nedir derseniz anlatırız. Ortada bir durum var ama böyle çözemeyiz

"TRANSFER KONUŞACAK DURUMDA DEĞİLİZ"

Artık sezon başında öyle oldu, böyle oldu, şu transfer oldu, olmadı konuşacak durumda değiliz. Sahanın içerisindeyiz, bunu oyuncularla paylaştım. 'Siz bu işi başaracaksınız, işimizi nasıl yapacağınızı düşüneceksiniz, biz de size yardımcı olacağız' dedim."

Bizim maç son maçı olur gibi geliyor o kadar eksiğimiz olmasına karşı daha güçlü, kenetlenmiş ve yüksek bir enerjiyle geliyoruz. Konya ve Loko maçlarında sistem ve taktik önemli olacak bakalım 3'lü devam mı yoksa farklı sistemler de sürprizler görecek miyiz :D

bjklı vizyonerler inşalllahh bunu gönderir yerine ilhan ve gutiyi getirir. tiplerde düzgün ya lafta atamazlar ebediyen td ikilisi olurlar artık

Üst Alt