Şenol Güneş Resmen Milli Takım'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2002de ve Trabzonda severdim kendisini. Arcil Sotali Trabzona guzel futbol oynatirdi ve mütevazi bir yani vardi. O aralar kendi kendime "neden Galatasaraya gelmesin" diye düsündügümde olmustur.
Ama Herif bejekeye geldikten sonra resmen tiksinti verdi. Hala tutamayacagim Milli takimi

Kargalarda 11 yabancı oynatırken buraya gelince yabancı sınırından dem vurmak olacak ilk işi.Böylede yanar döner bir zımbadır kendisi.

O değil de bu tüpçü madem istifa edecekti, neden istifa etmeden bu adam ile anlaştı? Yeni gelen yönetim anlaşma yapsaydı ya yeni hoca ile çalışacağı hoca ile.

O değil de bu tüpçü madem istifa edecekti, neden istifa etmeden bu adam ile anlaştı? Yeni gelen yönetim anlaşma yapsaydı ya yeni hoca ile çalışacağı hoca ile.
İstifa etti bile, yerine bakan kişi kimse o anlaşmıştır.

Şenol Güneş'i Demirören değil cumhurbaşkanı istedi diye düşünüyorum. Terim'i de cumhurbaşkanı istemişti zaten. Cumhurbaşkanına sıkıysa karşı çıksın gelen, zaten gelen cumhurbaşkanının istediği biri olacak.

D0fIPLyXQAAh3r_.jpg

Ekli dosyalar

• 20190228_232950.jpg
    20190228_232950.jpg
    167.4 KB · Görüntüleme: 123
Üst Alt