Şenol Güneş: "Şampiyonlar Ligi'nde şansımız kalmadı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şenol Güneş: "Şampiyonlar Ligi'nde şansımız kalmadı"

LbDyP0.jpg

Şenol Güneş:
Hakemle ilgili konuşulacak bir şey yok. Biz kendi oyunumuzu oynamak istedik, başaramadık çünkü gücümüz yetmedi hücuma çıkarken. Başka sebeplerle kendimizi avutmak istemiyoruz.

Şenol Güneş:
Güçlü bir rakibe karşı 10 kişi oynayıp pozisyon bulmak çok zordu. Başaramadık.

Şenol Güneş: Takımımın iyi niyetine asla bir şey söyleyemem, onlarla hep gurur duydum ve duyuyorum.

Şenol Güneş: Şampiyonlar Ligi'nde şansımız kalmadı. Bugünden itibaren Süper Lig'e bakacağız.

Şenol Güneş: Bayern Münih için zaten Bundesliga rutin hale gelmiş, hedefi Şampiyonlar Ligi. Biz bu bakımdan gerideyiz.

Şenol Güneş: Biz iyi bir takıma karşı kendimizi test etme şansını kaybettik. 10 kişi olarak, iyi bir rakibe karşı oynadık.

Şenol Güneş: Adriano gayet başarılı oynadı. İkinci yarı Caner'in bölgesini Robben'le daha fazla kullandılar, orada değişiklik yaptık.

Şenol Güneş:
Tosic antrenman olarak gerideydi. Hemen de oyuna sokabilirdik ama ne kadar taşıyacağını bilmiyorduk. Daha sonra oyuna aldık.

Ah Şenol ah, havası sönmüş balon gibi açıklamalar yaparsın işte böyle.

Herkesin harcı değil Real Madrid gibi top class takımlara, rahat geldikleri rövanşta elenme korkusu yaşatmak.

Böyle yürüyerek oynayan rakipten ilk maçta beş yer, bizim için bitti dersiniz işte.

Son düzenleme:
"Beşiktaş kırmızı kart görmeseydi maçın hikayesi farklı olur muydu?"

Jupp Heynckes: Beşiktaş 5-0'lık skoru hak edecek bir takım değil. Devreye 1-0 önde girmemizle kilit açılmış oldu.

Jupp Heynckes: İstanbul'daki maçta 5-0'lık skora rağmen savunma futbolu oynamayacağız. Kendi oyunumuzu oynayacağız.

Şu hakemler bizim ligde olsa tadından yenmez. Sadece Talisca kendini kaç kere attı adam yüzüne bile bakmadı. Hele ofsayt olmayan pozisyonları hatasız süzmelerine bayıldım.

Beş tane yemiş. Ağlayacak kadarda geri zekalı değil yani.
Bu durumda doğruya doğruyu konuşmayı tercih etmiş ki doğru politika izlemiş.

Bu bayerne karşı süper ligte sanıyorum, en iyi skoru aykut kocaman yönetimindeki fenerbahçe alırdı..

Çünkü çapını biliyor, Şenolun bu kadar ofansif bir kadro ile çıkması zaten başlı başına hataydı..

Benzer hatayı fatih terimde real madrid deplasmanında yapmıştı.. Çift santrafor muydu neydi o da

Fener maçlarında yenilirseniz dağılırsınız Şenol benden söylemesi, daha şimdiden sorgulamalar başlamış. Aynı bizim Real'den 6 yediğimiz zamanki hava var, beter olacaksınız.

Hah şöyle adam olun, yerinizi bilin. Öyle AL ayarı gruptan namağlup çıkınca Avrupa Fatihi olunmuyormuş demek ki görmüş oldunuz.

caner lesini cikaracaktin senol efendi
mactan sonra ordan geldiler demekle olmaz
caner leshini zamaninda cikarmis olsan belki 2de tutabilrdin Bayern Munchen'i

Noldu mac esnasinda hakeme O.C. diye kufur edip mac sonra aglamicanmi?

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Fener maçlarında yenilirseniz dağılırsınız Şenol benden söylemesi, daha şimdiden sorgulamalar başlamış. Aynı bizim Real'den 6 yediğimiz zamanki hava var, beter olacaksınız.
O macin ilk 40 dakikasi acayip oynamistik yanliz

Üst Alt