Şenol Güneş: "Sangare'nin Türk olduğunu bilmiyordum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şenol Güneş'in Sangare'nin Türk olduğunu bilmeyişini elbette eleştiririz ve asla mazur görmeyiz. Ben göreve gelsem ilk iş olarak süper lig ve birinci ligdeki tüm futbolcuların bilgilerini isterdim. Milli takımlar teknik direktörü olarak normal bir seyirciden çok daha fazlasını kendinde bulundurması gerek. Ayrıca garantici ve hiçbir işe yaramayacağını işi bitmiş eski yıldızlardan medet ummasıyla anlayabilirsiniz.

Hakan Baltanın futbolu bıraktığını bilmeyenden hangi futbolcunun Türk olup olmadığı bilmeyen bi yapıya geçiş yapıldı milli takımda lol

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu söylemesi benim için artı puandır şenol hocaya. Hatalarını kabul etmek bir erdemdir.
Yalnız Kadroyu seçmeden önce yardımcıların sana "sağbek için seçeneklerimiz şunlardır demedi mi?"

La hadi şenol bilmiyor tamam da yardımcıları ne boka yarıyor. Kısaca ülkenin özeti olmuş. Baştaki ne yapıyorsa doğrudur mentalitesi her yere hakim vaziyette

Aramizdaki limonililik buyuyor Mahir, artik sen benim hasmımsın @Mehmet Arslaner

:red:

Öncelikle herkese selamlar, forumda gayet aktif bir 8 sene geçirdim sıkıntılı dönemlerimde forum bana yarenlik etti. Pek çok kardeş edindim, pek çok dost edindim yaş sebebiyle az da olsa abi de edindim :) . Artık hayatıma başka bir şekilde yön vermek istediğimden ve futbola eski ilgi alakam kalmadığından foruma veda ediyorum. Yeni bir şeye başlarken eski alışkanlıkları geride bırakmak gerekiyor malumunuz zira eski alışkanlıkları sürdürürken yeni bir hayat inşa etmek zor zanaat.

8 senenin ardından sessiz sedasız gitmeyeyim dedim, zamanında kırdığım ettiğim olduysa kusura bakmasın. Hadi kalın sağlıcakla, kendinize iyi bakın.

Saka gibi gercekten. Oyuncu havuzunda sag bek olarak Zeki Celik ve Gökhan Gönül'den sonra 3.sirada gelen oyuncunun yerli oldugunu bile bilmiyor. Ayrica dördüncü bir oyuncuyu yazacak olsak o da aslinda sag kanat oyuncusu olan Ömer Ali Sahiner olur. Suan baska oyuncu yok zira diger oynayabilecek adamlarin hepsi stoper veya ön libero.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=2022377 Türkiye Futbol Federasyonu'nun son derece yetersiz ve kötü internet sitesinde bile Türk oldugu yaziyor.

Bu kadar bilgisizlik olmaz yahu. Sonra Türk teknik direktörler transferlerden falan anlamiyor diyince elestiriliyoruz. Adamlar dünyadan 1 haber.

Bu gunlerde Senolun yabanci siniri dönsün diye bağırdığı bir ortamda insan umit eder ki adam elimizdeki butun oyuncularin rontgenini çekmiş olsun ve ona gore yabanci siniri hakkinda yorum yapsin.

Gel gor ki elimizde olan oyunculardan bile bi haber

Üst Alt