Haber - Şenol Güneş: "Skor tam tersi de olabilirdi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş: "Skor tam tersi de olabilirdi"

1623447112652.png

Şenol Güneş: "İlk yarıda kontrollü oynamaya çalıştık ama rakibin baskısından çıkamadık. Daha üstün bir rakip vardı. Temposu, teknik kapasitesi daha iyiydi. Biz de savunmadan çıkarken top kayıpları yaparak daha mahkum oynamaya başladık. Bizden daha iyi bir takıma kaybettik."

Şenol Güneş: "Bu bir turnuva, ikinci maçımıza hazırlanacağız. Galler maçında umduğumuz oyunu sahaya yansıtıp, iyi bir skor almak istiyoruz."

Şenol Güneş: "Bugün alacağımız 1 ya da 3 puan bize çok şey katardı. Kaybettik. Kazansak da bir şey bitmeyecekti ama çok şey katacaktı bize."

Şenol Güneş: “Sosyal medyadaki eleştirileri bilmiyorum. Maç yeni bitti. Skordan ne ben ne de oyuncularım memnun.”

Şenol Güneş: "Senaryomuz bu değildi. Skor tam tersi de olabilirdi."

Şenol Güneş: "Oyuncularımla gurur duyuyorum."

Bizden daha iyi bir takıma kaybettik derken ironi yapıyor herhalde. Kimse bizden iyi olamaz, biz en iyiyiz, en süperiz, herşeyin en iyisini biz yaparız, dünya bizi gısganır...

Şenol Güneş: “Sosyal medyadaki eleştirileri bilmiyorum. Maç yeni bitti. Skordan ne ben ne de oyuncularım memnun.”

Şenol Güneş: "Senaryomuz bu değildi. Skor tam tersi de olabilirdi."

Şenol Güneş: "Oyuncularımla gurur duyuyorum."

Üst Alt