Haber - Şenol Güneş: "Takımımız genç, bu tarz turnuvaları yaşamadı" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Şenol Güneş: "Takımımız genç, bu tarz turnuvaları yaşamadı"

Ya genç takım, bu turnuvaları yaşamadık gerekçesini nasıl söylersin biliyor musun?

Euro 96’daki gibi elemelere 5. Torbadan katılıp Avrup Şampiyonasına katılırsın. Hırvatistan gibi turnuva favorisi takıma karşı tek kale oynarsın gençliğinden, heyecandan 10 tane net pozisyon kaçırırsın sonra 87’de kontradan yersin 1 tane o maçtaki gibi sonra dersinki genç takımız, heyecanımızı yenemedik, ilk defa böyle bir turnuvaya katılıyoruz vs vs.

Organize bir atakla bir kere bile karşı kaleye gidememenin gençliği, “böyle turnuvaları yaşamadık”ı mı olur?

Yazdiklarinin tamamina katiliyorum.

Resman oyuncular genc diye bahane ariyor. Resmen turnavanin en rezil futbolunu oynuyoruz.

Taktik diye hic birsey yok oyunumuzda. Buraga uzun oyna, indirsin, rasgele posizyon olsun.

Ingilizler 80li yillarda bu tarz oyuyorlardi. 50 sene geriden geliyoruz.

Isvicre bizi rahat yener. Gol bile atamadan elleniriz, cünkü bir sey degisecegini ben inanmiyorum.

Böyle bir yerlere gelip de bu kadar sorumluluk almaktan kaçan başka adam azdır. Turnuvanın en kötü oynayan takımını izletiyor hepimize. Biraz şerefi olsaydı istifa etmişti.

Üst Alt