Seray Altay Galatasaray Medical Park'ta


Seray Altay Galatasaray Medical Park'taGalatasaray Medical Park Bayan Voleybol Takımı geçtiğimiz sezon Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom'da forma giyen pasör çaprazı Seray Altay ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere iki yıllık sözleşme imzaladı.Kariyerine Ankara Büyük Kolej'de başlayan Seray Altay daha sonra Eczacıbaşı takımına geçti. Eczacıbaşı'ndan 2007-2008 sezonunda Yeşilyurt'a, ardından 2008-2009 sezonunda Galatasaray'a kiralık olarak gönderilen Seray Altay sonra tekrar Eczacıbaşına döndü. Seray Altay geçtiğimiz sezon Avrupa Şampiyonu olan Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom'da forma giydi.1987 doğumlu olan milli sporcumuz Seray Altay 1.82 boyunda.Seray Altay'a Galatasaray Forması ile başarılar dileriz.
 
Cevap: Seray Altay Galatasaray Medical Park'taIyi biri mi arkadaslar, voleybolla ilgilenenler bilgilendirsin bir zahmet... Yerli kalitesini arttirir mi ?Hayirli olsun..
 
Cevap: Seray Altay Galatasaray Medical Park'taHayırlı olsun, parçalı ile kaldığı yerden devam eder umarım.
 
Cevap: Seray Altay Galatasaray Medical Park'taHayırlı olsun, hadi bakalım baya bi faaliz amatör branşlarda.
 
Cevap: Seray Altay Galatasaray Medical Park'ta2 sezon önce bizde kiralıktı,bayağı bir katkı sağlamıştı,hırslı bir oyuncu,umarım şimdide bize çok çok faydalı olur.
 
Cevap: Seray Altay Galatasaray Medical Park'taBu transferleri es geçmemek lazım. Her branşta Şampiyonluğa oynayacak kadrolar kuruluyor.
 
Cevap: Seray Altay Galatasaray Medical Park'ta260494_10150308108215269_218864095268_9975580_2893631_n.jpg
Takımda görmek istediğim sayılı yerlilerdendi. Muhteşem bir sol eli var. Çok büyük katkı sağlayacaktır, hayırlı olsun.
 
Cevap: Seray Altay Galatasaray Medical Park'tahayırlı olsun.kendisi maşallah güzel bir hanım.çok iyi transfer:005:
 
Cevap: Seray Altay Galatasaray Medical Park'taiyi bir solak oyuncu aldık. 2 sene öncede cok yarar saglamıştı. hatta burda bu kızın gelmesini istiyordum.
 
Cevap: Seray Altay Galatasaray Medical Park'taBen transferi başarılı buldum ve gelmesini çok istediğim bir oyuncuydu,milli takımda gözüm güzellikten ona takılmıştı. :)
 
Cevap: Seray Altay Galatasaray Medical Park'tavoleyturk.blogspot.com/2011/07/ay-gibi.htmlSeray için de güzel bir yazı. :)
 
Cevap: Seray Altay Galatasaray Medical Park'taSeray'ın bizde oynadığı yıl Vakıfbank'ı çeyrek finalde süpriz bir şekilde elemiştik, o kadronun onemli parçalarından biridi kendisi, hayırlısı olsun, her iki anlamda da çok güzel oyuncu :)
 
Üst Alt