Sercan Sararer Fenerbahçe'yle Anlaştı | YALANLANDI


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sercan Fenerbahçeyle AnlaştıFenerbahçe'nin 4 yıllık anlaşma sağladığı genç futbolcu Sercan Sararer, İstanbul'a geldi.

Dün gece kardeşiyle birlikte THY'nin tarifeli seferiyle İstanbul'a gelen milli futbolcu Sercan'i Fenerbahçeli yönetici Ünal Uzun karşıladı. Nürnbergten gelen futbolcu normal dışhat terminali yerine basının haberi olmasın diye özel izinle özel uçakların yolcularının kullandığı genel havacılık terminalinden çıkış yaptı.Fenerbahçe yönetiminin 4 yıllık anlaşma sağladığı genç futbolcu sözleşmeyi imzaladıktan sonra Sarı-lacivertlilerin Avusturya kampına katılacak.Milli futbolcunun Galatasaray ile de adı anılıyordu.Milliyet

Yazık. Kendine yazık etti çocuk.
 
Cevap: Sercan Fenerbahçeyle AnlaştıAman alsınlar,milletin futbolcusundan bize ne, bildirimleri falan da gösteriyor ki fazlasıyla kıvıran bir oyuncu; bizim yapımıza uymuyor. Ben alınacak Melo'ya bakarım,başka da oyuncuya gerek yok,kadro yeterince şişti zaten.Ekstradan bir Türk oyuncu alabiliyorlarsa alsınlar yoksa transferi kapasınlar. Çilek milek gerek yok eğer çok iyi bir oyuncu getirilemezse.
 
Cevap: Sercan Fenerbahçeyle AnlaştıBeyler İstanbula gelmis gece dogrumu? Borsaya bildirilmismi?

Eger yoksa kulubune bas parayi CİLEK felan istemiyorum.. Melo + Sercan al Fenerbahcenin elinden al bak bakalim taraftarlari nasil kuduruyo.. Hadi Unal Baskan yapabiliriz Stochun revanşini alin
 
Cevap: Sercan Fenerbahçeyle AnlaştıBeyler İstanbula gelmis gece dogrumu? Borsaya bildirilmismi?

Eger yoksa kulubune bas parayi CİLEK felan istemiyorum.. Melo + Sercan al Fenerbahcenin elinden al bak bakalim taraftarlari nasil kuduruyo.. Hadi Unal Baskan yapabiliriz Stochun revanşini alinsercan için kötü oyuncu diyemem ama ellerinden almaya gerek yok. fenerde oynayıpta parlayan yerli çok nadirdir.bizim için asıl olan çilektir+ melo dur...
 
Cevap: Sercan Fenerbahçeyle AnlaştıBu adam bize de gelse fenere de gelse forma şansı zor bulur.2 seneye anadolu takımlarına gider.
 
Cevap: Sercan Fenerbahçeyle Anlaştıİyi transfer ama büyük ihtimalle yedek kalır. Bir kanatta Stoch, öteki tarafta Kuyt. Beşiktaş veya Trabzon'a gitseydi, orada daha fazla şans bulurdu kuşkusuz.
 
Cevap: Sercan Fenerbahçeyle Anlaştısercan şikecilerle anlaştıysa iyiki almamışız..şu durumda şikecilerle anlaşıyosa demekki malmış.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt