# Sercan Sararer - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sercan Sararer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sercan Sararer

Gökhan töre

Amrabat

ömer toprak

Hamit

Chivu

Yabancı forvet

Başkada takviye gerekmez..

bende hep töre derdim ama bu çocuğu görünce töreden 1 adım önde gibi geldi bana, uefanın kararını beklemeye gerek yok bence, Allah korusun uefa hiçbirinizi almıyom dese maçlara çıkmayacakmıyız, transfer yapmayacakmıyız, bence en kısa sürede girişimlere başlayıp alınmalı...

Aynen öyle renkdaş. uefa bir sene men etse bile sonuçta süper lig var orda da bir yarış var ve sonunda yine avrupaya gitmek için başarı elde etmek lazım. Sercan özellikle gelecek için çok güzel bir hamle. Hamit içinde aynı şey geçerli. Forvete gelince tamam Suarez Berbatov olmazda Burak olur yada daha az para vereceğimz biri olur ama mutlaka bişeyler yapmak gerek ihtiyac var sonuçta...

Almanya kariyerdir.

Trde 30yaŞ ustu para.

Almancilarin amaci bu.

HiÇbiri gelmeyecek vede alamayacagiz.

Chivu gibi romanyanin ender ama İŞİ bİtmİŞ futbolcularini doldururuz yine.

Scott ekibi ÇaliŞmiyor veya yÖnetim takmiyor nice almanyada genÇ var illaki milli takima seÇilip parlamasimi gerek.

O almancilarin gayeside o zaten.

Milli olup eger tr veya alman milli kariyerini almanyada yapip.yaŞi da 30 ustune Çiktimi hamit gibi para iÇin tr seÇmek...

AMK gazetesini okuyorum da şimdi.Haber şu ;Bülent Tulun,önümüzdeki günlerde Almanya'ya gidip,Sercan için pazarlık masasına oturacakmış.Hayırlısı.

Ben onu bunu bilmem arkadaş 4 tane isim vardı almamız gereken

Umut

Ömer

Hamit

Sercan

bunlardan 1 tanesini aldık. Bu adamları alacaksınız arkadaş ben almışım kombinemi siz de alacaksınız bu adamları

Webaslan.com ‏@_webaslan

Fatih Terim'in ısrarla istediği Sercan Sararer, Bundesliga'da oynama kararı aldı. - bit.ly/M2kZrj

23 yasına kadar alman 2.liginde oynayan bir oyuncu Galatasaray gibi bu sene Şampiyonlar Liginde başarı arıyacak bir kulübe ne kadar faydalı olur ? İyi bir yedek olabilir ama kanatların zaten yedekleri var;Engin ve Aydın,3.bir yedeğe bence gerek yok..Sağ ve Sol kanata heralde kaliteli adamlar alacağız ve bu adam Sercan Saraer olmamalı..Eğer Aydın veya Engin'den biri yollanırsa evet yedekler için Sercan iyi bir alternatif olur..

23 yasına kadar alman 2.liginde oynayan bir oyuncu Galatasaray gibi bu sene Şampiyonlar Liginde başarı arıyacak bir kulübe ne kadar faydalı olur ? İyi bir yedek olabilir ama kanatların zaten yedekleri var;Engin ve Aydın,3.bir yedeğe bence gerek yok..Sağ ve Sol kanata heralde kaliteli adamlar alacağız ve bu adam Sercan Saraer olmamalı..Eğer Aydın veya Engin'den biri yollanırsa evet yedekler için Sercan iyi bir alternatif olur..

ligde yabancı kuralını oldugu için sercan cok iyi olur

pişerse cok rahat sol kanatı alabilir sercan.o kapasite var çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt