# Sercan Sararer - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sercan Sararer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sercan Sararer

Fazla değil 4 maçını izlemişimdir Greuter Fürt'de bugünde izledim 5 oldu.

Bir oyuncu izlediğim 5 maçta da iyi izlenim veriyorsa,üstelik Türk'se daha ne olsun ?

Ayrıca istatikleri çok parlak 13 gol 13 asist.

Alman altyapısı.

Ligimizin amatör futbolcularina 5 Milyon verecegimize, kapalim iste böyle futbolculari. Neyse ne. 2-3 Milyon ver al. O kadar bile istemez Almanlar bence.

Almanya 2. Lig futbolculari ve Süper Lig futbolcularini karsilastirin iste :) Yok Olcay da kimmis, yok bu da kimmis :)

Milli Takim 5 gurbetciyle oynadi da futbol gördü gözlerimiz

Aaa Onur hoca, Olcay iyidir.Ben ibilirim, ama Sercan daha iyi Olcay'dan o ayrı.:)

Edit: Hacı yanlış anladım mesajını kusura bakma.:)

İlk yarı özellikle çok beğendim . Ama böle bir maç izleyip karar vermek yanlış olur . Daha önce bölelerine rastladık çünkü 1 maçta iyi oynayıp sonra dökülen . Onun için 1 süre daha izlemek lazım . Eğer bu performansını devam ettirirse bize gelsin isterim açıkçası .

bende biraz 45 dakikalik bir oyuncu görüntüsü verdi, ikinci yari baya pas hatasi yapti.

yinede alinmali hem Sercan S. hem Gökhan T.

valla maca baktim dedim bu isimi biyerede duydum diye, sonra aklima geldi forumda isimi geciyordu diye.

ilk yari cok iyi oynadi iyi kanat oyuncusu alinmasi gerek bence.

Bu sezon 34 maçta 9 gol 13 asist yapmış. Kulübü için çok değerli bir oyuncu kolay kolay satmazlar. En azından bu sene.

Çizgide topu alınca dalıyor direk defansın arasına topla, bu da dengesiz yakalatıyor defansı her seferinde, 66 Arda'da yapıyordu bunları, bu çocuğu alıp 2-3 sene parlatıp Arda'dan daha yüksek bonservise satarız rahat.

Birde sonunda bütün forumun izleme şansı bulduğuna sevindim, kendi kendime konuşuyor gibi hissediyordum bu adamdan bahsedince hiç cevap gelmiyordu :D

Fürth'de oynuyor, takımı Bundesliga'ya çıktı, 13 gol 13 asist gibi harika bi performas gösterip, takımını çıkaran adamlardan birisi oldu.

Bu cocuk Terimin elinde Okan Buruk veya Hasan sasi en iyi zamanlarinda aratmas ve 2-3 sene icinde Avrupaya buyük Paralarla Satilir.

Benden söylemesi .

Gelir gelmez onu bilemem amma Bu cocuk Sakatlanmassa veya simarmassa cok Parlak gelicegi var.

Topla ilk buluştuğunda kendini belli etti

Sercan ve Gökhan Fatih hocamızın elinde parlayabilirler

Yerli transfer çok çok önemli

Hamit ve Burak`ta gelmeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt