# Sercan Sararer | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sercan Sararer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mayıs ayının başında transfer haberi vardı bu oyuncuyla kulübümüzün ilgilendiği ile alakalı; GAZETEFUTBOL | Galatasaray | Interesse an Sercan Sararer?

Şimdi de, milli maçtaki performansını Türk Milli Takımı gibi kaliteli bir takımın içerisinde gördükten sonra bu oyuncu hakkında hepimizin fikri kesinleşti.

Ben kesinlikle kadromuza katılmalı diyorum. Uçuk rakamlar isteneceğini sanmam kulübü tarafından. İlk 11de olur mu ona Fatih Hoca karar verir ama kadromuzda bulunmalı.

Cevap: # Sercan Sararer

Kesinlikle olmasa da ilgilenmeli, eski maçları izlenmeli. Sonuçta rakip Gürcistan iyi oynaması normal.

Ama kaliteli gibi iyi analiz edilmeli. Töre ve Hamit ŞART

45 dakikalık oyuna göre değerlendiririz. Kendi takımında pek varlık gösterememiş olsa dahi milli takımda kaliteli oyuncularla gerçek yeteneğini gösterdiğini düşünürüm ben. Keza Galatasaray'da iyi bir takım olduğundan bizde de aynı etkiyi vermesi kaçınılmaz. Hayırlı olsun.

ben arada sirada almanya 2ci lig maclarini bakiyorum sky üzerinden.greuter füth de baya iyidi bu gecen sezon ve 1ci lige cikmalarindan baya bir katkisi oldu .Greuter fürth ile 1ci ligde oynamak isteyecekdir tahminen.onu ordan koparmak okadar kolay degil malesef ama belli olmaz bu isler.birden sampionlar liginde boy gösterme sansida var nede olsa :)

İspanya milli takimi kendisine teklif yapmis. Annesi ispanyolmus.

İspanya milli takiminin teklifte bulundugu bir adami almayi dusunmek bile gaflet, al direk, al bunu, al al al al al

sercan bu sene ligde 34 maçta 9 gol 13asist yapmış.

ülke kupasındada 5 maçta 4gol 0asist

bu arada sercanın sözleşmesi seneye bitiyor

Baya baya iyi

Alabiliyorsak alalım

fener Beşiktaş hepsi sulanır şimdi

Elimizi hızlı tutalım

Ben Sercan'ın da bize geleceğini ihtimal vermiyorum. Bu sefer bonservisinden dolayı değil; bizim kulübün böyle alışkanlıkları yok son senelerde.

Hurma'nın radarına bile girmiştir şu an. Türkiye'ye gelirse büyük ihtimal, Kayseri kapar Sercan'ı.

Cocuk ispanya milli takimina cagirildigina gore, dunya uzerindeki en iyi futbolcularin secimleri de bu adamlarin alt yapilarindan ciktigina gore dusunmeye gerek yok. Bu cocugunalmaliyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt