Sercan ve Batuhan´a paraları saçmak mı yoksa Cem Sultan´ın üstünde durmak mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan ve Batuhan´a paraları saçmak mı yoksa Cem Sultan´ın üstünde durmak mı?

Cevap: Sercan ve Batuhan´a paraları saçmak mı? Yoksa Cem Sultan´ın üstünde durmak mı?

Elimizdekilerin değerini bilmeyip milletin malını değerlendirmeyi bıraksak iyi olacak.

Cem Sultan'ın Batuhan ve Sercan'dan hiç bir eksiği yok.Onun tek şanssızlığı yıllardır önünde Ümit Karan,Hakan Şükür,Baroş ve Nonda gibi oyuncuların olması.Batuhan önünde kim vardı,sakat Nobre ile Bobo tabi ki şans bulacak.Sercan önünde kim olduğunu bile bilmiyoruz.

Cevap: Sercan ve Batuhan´a paraları saçmak mı? Yoksa Cem Sultan´ın üstünde durmak mı?

şaşırmışsınız...

BERKİN hucumcu oyuncu,sol acık,forvet arkası

BERK NEZİROĞULLARI sol bek...

Cem Sultan A takım da oynucak kadar geliştiremedi kendini.

Sercan ve Batuhan ise birçok engele önündeki adamara rağmen 2-3 yıldır takımlarında yer buluyorlar.. ERhan Şentürk giib çocuk bile Bank ASya da kendini ispatlamasına rağmen gördük ki yetersiz hatta 1TSL e çıkınca D.Bakır da bile son 10 dk lık adam konumunda bilerek konu açalım.

A takıma girecekse Emre Çolak girer benim gördüğüm o da seneye belki

Batuhan efendinin zevkleri için para verilmez.Karıya kıza gide o paralar ve takıma zarar verir gelirse.Kendini bi şey sanmasın.Ne amatör topçular var Batuhan gibi elinden tutlmamış kumlu,koyunların otlatıldIğı sahalarda oynayan.Öyle bir adam alınırsa kıymet bilir mesela.Yoksa Batuhan falan fasafüse kalır. Biz zaten usanmışız haddini bilmeyen Galatasaray armasına yakışmayan futbolculardan siz Batugolgolgol diyonuz.Yapmayın renkdaşlar....

Cem Sultan'ı FM oyunundan,

Sercan'ı sadece aldıgı duyumlardan ve arada bir izleyebildigi Milli Takımdan,

Batuhan'ı da gecen yil oynadigi iki tane lig macindan,

Bu uc oyuncu hakkında bunların dısında cogumuzun bilgisi yok ama ''sıg'' tartisma yapiyoruz.

Ne Sercan la Batuhan a para sacan var,ne de Cem i A takima alan!

Cem Sultan geçen seneki PAF maçlarında ve hazırlık maçlarında kendini ispat edemedi. Doğal olarak da A Takım kadrosuna alınmadı. Sercan ve Batuhan ise kendilerini ispat ettiller. Milli takıma çağrılıyorlar.

Ben Cem'in şans bulması halinde bir yıl içersinde en az Sercan seviyesine geleceğini düşünüyorum gol vuruşları çok etkili 1,80 küsür boyu olması lazım fizik olarakda iyi tek eksliği tecrübe.Ben bu sezon içersinde yavaş yavaş onun kadroya gireceğini düşünüyorum A2 liginde kendisini göstermesi lazım

Cem Sultan'ın üstünde duran var mı sanki ? Harcadılar.Oğuz gibi Anıl gibi,daha sayayım mı ?

öteki başlıkla birleştirelim bunu, "10 milyonluk sercanmı bedavaya batuhanmı yoksa cem sultan mı? hea unutmadan birde erhanla özgürcan var" şeklinde, güzel olur

öteki başlıkla birleştirelim bunu, "10 milyonluk sercanmı bedavaya batuhanmı yoksa cem sultan mı? hea unutmadan birde erhanla özgürcan var" şeklinde, güzel olur

Üzülerek söylüyorum Özgürcandan artık cacık olmaz ben ve çogu taraftar umudu kesti. Satılmalı bence

orası öyle ya ikinci ligde gol kral olsada bizde tutunamayacağı açık ama diyarda kendini geliştirebilirse erhandan umutluyum. birde sürekli adını duymama ve fmde hep kullanmama rağmen cemi hiç izlemedim ben denk gelip ciddi anlamda, o yüzden üstüne fikir üretemiyorum

Bende alt yapıdaydım ve Cem'i tanıyorum. Ayağım 2 kere kırılmasaydı zamanında belki şu an benimde adım buralarda geçerdi kim bilir. :)

Cem kardeş gibidir benim için ve gerçek bir Galatasaray'lıdır. Çok çalışkandır, 90 dakika boyunca ölene dek koşar. Fakat kendisi acaip heyecanlıdır ki bunu hazırlık maçında da görmüştünüz. :) Kendisi Nonda tarzı bir futbolcudur.

Ama sorun şu. Cem'in bizim Antep'in alt yapısıyla yaptığımız bir maçta (sanırım 2006 yılıydı), bileğinden ve arka adalesinden bir sakatlık yaşadı ve alt yapıda bizimle hemen hemen 5 ay boyunca antremanlara bile katılmadı. Hala 45 dakika maç yapınca sakatlık yaşadığı bölgede ağrısı olduğunu söylemişti bana.

Durumu ne olur bilmiyorum...

Cem Sultan'ın üstünde duran var mı sanki ? Harcadılar.Oğuz gibi Anıl gibi,daha sayayım mı ?

Ne harcaması yahu yeterli görülmedi gönderildi işte. Serdar neden gönderilmedi ? Neeskens ve Rjikaard Hollandalı 4 hoca tutup alt yapı ile ilgilenmesini istemiş. Cem üstüne dahada koyarak seneye iyi işler yapmaz mı ? Yapar. Bu kamp döneminde çok umutluydum ama yeterince şans verildiğini düşünmüyorum. Sonuçta karışık bir kadro ve yeni bir sistem.

Şuan Cem yeterli görünmüyor, hatta bir başka isim daha var Anıl Dilaver. Oda en az Cem kadar iyi futbolcu.

O yüzden Sercan'ın üstünde durulmasını ve bu kadroya kazandırılması görüşündeyim.

Ayrıca Sercanı alıp 2-3 sene sonra 10-15m€ ya satabiliriz.

cem sultan'ı bende severim ama realist olmak da faryda var.

Sercan ve batuhan dediğin adamlar geç yaşlarına rağmen lig'de sayısız maça çıkmış kendini kanıtlamış adamlar.

Cem sultan'ın lig'de daha tek bir maçı bile yok.

+1905

Üst Alt