Sercan Yıldırım görüşmeyi doğruladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım görüşmeyi doğruladı

Cevap: Sercan Yıldırım görüşmeyi doğruladı

ft nin elinde adam olur bence gelsin iyi bi alternatif kazımı forvet oynatcağımıza sercan gelsin daha iyi

İyi alternatif olur,imparator adam eder yorumlarına can-ı gönülden katılıyorum. Baya bi katılıyorum. Altında katılıyorum butonu olsa basardım o kadar katılıyorum.

Sercan gelmesin

İbrahim Akın bize göre degil

Mehmet Akyüz ıyyyyy

Eeee kim duracak kulubede ?

cunku bu forumda herkesin bildigi sadece bir ruya ilk onbiri var, onun da yedegi yok,

herkes fazladan uçuyor, sonra o transfer olmayinca yonetimi elestiriyorlar, tam rezilligin içindeyiz, bazilari serdar kesimali napicak diyorlar sezer ozturk gelse bize ancak yedek olur diyorlar, yedek kulubesi bos mu kalacak, ibrahim akin'i begenmiyorlar, boyle taraftara yaziklar olsun,

+ medyanin yaptigi transferleri kendileri yatti diyorlar uyduruk diyaloglar ve senaryolar, sonra fatih terim istemedi diyorlar al sana çatisma

Galatasaray'dan Sercan Yıldırım atağı

Bursaspor'un genç yeteneği Sercan Yıldırım, yeniden Galatasaray'ın transfer gündemine girdi.

bursaspordan_sercan_aciklamasi.jpeg

Teknik direktör Fatih Terim'in alınmasını istediği 2 isimden biri olduğu iddia edilen Sercan'ın hafta sonunda İstanbul'a giderek görüşme yapacağı öğrenildi.

Bursaspor'un gündemden düşmeyen futbolcusu Sercan Yıldırım'ın isme Galatasaray ile yeniden anılmaya başlandı. Geride bırakılan sezon olumsuz sonuçlanan Lokomotiv Moskova macerası yaşayan genç yıldıza sarı kırmızılı ekibin talip olduğu ileri sürüldü. Fatih Terim'in de yönetime Sercan konusunda olumlu rapor verdiği bildirildi.

TEK PÜRÜZ BONSERVİS

Bursaspor ile sözleşmesi devam eden genç futbolcunun transfer olabilmesi için ise tek pürüzün yüksek bonservis bedeli olduğu belirtildi. Yeşil beyazlı kulübün Sercan için 5 milyon euro bonservis bedelinde ısrarcı olduğu, Galatasaray'ın ise 4 milyon 250 bin Euro'yu gözden çıkardığı belirtildi.

AMELİYAT OLDU

Öte yandan, Sercan Yıldırım, bugün cerrahi bir operasyon geçirdi. Acıbadem Hastanesi'nde tedavi gören Sercan'ın kuyruk sokumundan ameliyat olduğu, yarın ise taburcu edileceği açıklandı.

kralspor.ensonhaber

Üst Alt