Sercan Yıldırım Resmen Galatasaray'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sercan Yıldırım Resmen Galatasaray'da

Hayırlı olsun umarım yararlı olur ve patlamasını Galatasaray'da yapar..

Italya'daki transfer usulünden bahsediyor olabilir.

Orada iki takım bir oyuncuyu ortaklaşa alıyor ama bir takımda oynama hakkı seçiliyor.Diğer takım satışından %50 pay alıyor eğer sözleşme süresi boyunca satılırsa.

bizden başka bir takıma giderse alacağımız paranın %50 sini Bursa ya vereceğiz galiba ben öyle anladım ortalıktan kasıt budur. Yoksa bir maç biz bir maç bursa kullanacak değil ya :D

Emanet aldık fln gibi bir laf ediyor sayın Aysal; kısaca kiralık veya o tarzda bir transfer oldu sanırım.

Hayırlı olsun yerli Baros.

1,5 yıl geç oldu ama oldu. ;)

Ya %50 sini aldık ya da transfer olması halinde gelecek paranın bir kısmını bursaya vermek için anlaştık.

Ayrıca transfer dönemini de kapattık diyor başkan.Yabancı forvet falan beklemeyin.

İkinci başkan Adnan Öztürk ise “İbrahim başkana ve Ünal başkana teşekkür ediyorum. İbrahim başkan çok yapıcı yaklaştı. Türk futboluna Sercan’ı kazandırmak için ortaklık gibi bir durum içine girdik. Eminim Türk futbolu Sercan gibi bir yeteneği kazanacak” dedi.

Sanki Sercan'ı patlatıp geri gönderecekmişiz gibi olmus acıklama. Aynı zamanda Ü.Aysal'ın da emanet alıyoruz filan demesi garip olmuş. Umarım bonservisiyle alır bitiririz bu transferi.

Ya %50 sini aldık ya da transfer olması halinde gelecek paranın bir kısmını bursaya vermek için anlaştık.

Ayrıca transfer dönemini de kapattık diyor başkan.Yabancı forvet falan beklemeyin.

aynısını yazmak için girmiştim sayende yazamadım. : ))

böyle düşünmemin nedeni ise ünal başkan ve adnan bey'in ortaklıktan ve ilklerden bahsetmiş olması sanırım dediğin gibi %50 hissesiyle alınmıştır.

Kaç numarayı giycek acaba 9 numarayı Elmander aldı, 10 var boşta ama vermezler 10 u herhalde. Bence 16 numara giyer #16 Bursa hesabı. Gerçi 16 yı Mustafa Sarp giymişti uğursuz da gelebilir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt