Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."


Bursaspor'un yıldız futbolcusu Sercan Yıldırım LİG TV'ye özel açıklamalarda bulundu. Genç futbolcu transferiyle ilgili değerlendirmelerde bulunarak yurtdışından kendisine gelen teklifler bulunduğunu söyledi.news_manset_resim_d0_sec000001.jpg
Sercan'ın açıklamalarını dinlemek için tıklayınız.
 
Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."Kac seneden beri geliyor yurt disindan teklif. Gide gide Lokomotif'e gidecekti, oda yatti. Sercan takimda yerli kalitesini yukseltmek icin iyi, ama 3-4 milyon'dan fazla verilmemeli. 4 bile cok fazla.
 
Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."Kac seneden beri geliyor yurt disindan teklif. Gide gide Lokomotif'e gidecekti, oda yatti. Sercan takimda yerli kalitesini yukseltmek icin iyi, ama 3-4 milyon'dan fazla verilmemeli. 4 bile cok fazla.Pektemek'e o paralar veriliyorsa Sercan'a da verilir. ;)

Verilmesi doğru mu?Orası tartışılır.
 
Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."Pektemek 4 ediyorsa Sercan'ın 15 felan etmesi lazım
 
Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."Bence iyi bir oyuncu, gelsin. Elimizdekilerden cok daha iyi oldugu kesin. (stancu,aydin fln)
 
Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."mukemmel bir transfer olur mukemmelsol acikta oyle bir yardirirki rakip neye ugradigini sasirirgerektiginde sag acik forvette oynarmukemmel olur mukemmel
 
Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."Sercan ancak kanat forveti olarak oynayabilir Galatasaray'da. Ileri ucta santrofor olarak asla oynayamaz. Son vuruslari berbat bir oyuncu Sercan. Kanat'ta Kazim'i tercih ederim. Ibrahim Akin'da buyuk ihtimalle gelecek. Oda Sercan'dan ustun bir oyuncu. Sercan Turkiye'de en fazla abartilan oyunculardan biri.
 
Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."Gelecek heralde zaten bir futbolcu neden tatilde İstanbul'da olur ki? Sonuçta ülkede en çok kazandıran mesleklerden bir tanesi ve genelde çok kazandıran meslek sahipleri tatillerini daha çok tatille özdeşleşmiş şehirlerde geçirir.
 
Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."Sercan ancak kanat forveti olarak oynayabilir Galatasaray'da. Ileri ucta santrofor olarak asla oynayamaz. Son vuruslari berbat bir oyuncu Sercan. Kanat'ta Kazim'i tercih ederim. Ibrahim Akin'da buyuk ihtimalle gelecek. Oda Sercan'dan ustun bir oyuncu. Sercan Turkiye'de en fazla abartilan oyunculardan biri.Saçımı başımı yolmak istiyorum. :akansular::akansular:
 
Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."Pektemek'in 23 yaşında yaptıklarını Sercan 19 yaşında yapmıştı zaten , çok daha potansiyelli bir adamdır Sercan. Gelsin isterim , F.Terim'in elinde çok iyi şekillenir.
 
Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."Volkan a çok sevinirdimde Sercan çok kafa karıştırıyor ya :eek:
 
Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."Ardanın yerinde oynayacak alternatif Türk yoktu adam gibi,Sercan cuk oturur.Forvetin her bölgesinde oynar,hatta ss de oynar,Baroş-Sercan.Fırtına gibi forvet hattı.
 
Üst Alt