Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim." - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."

Cevap: Sercan Yıldırım: "Terim çağırırsa düşünmeden giderim."

Kesinlikle adam 21 yaşında ve hem CL tecrübesi hem lig hem A milli takım hepsinin tecrübesini yaşamış. 119 maça çıkmış.Bence de gayet iyi

Yahu boşuna uğraşma adamlar Culio 'yu başımıza Hagi yaptılar. Yerli kadromuz bu kadar b.ktan olmasına hepsine hayırrrrrrr gelmesin diyor millet. Çok iyi yerliler kapıldı maalesef. İyi yerlileri almamız lazım Sercan da bunlardan biri.

Nobre Fener'deyken Alex her pası ona veriyordu, aynı dönemde Nobre krallığa giderken Anelka doğru düzgün gol atamamıştı Fener'de bu sebeple. O yüzden bu doğru bir kıyas değil. Fakat Sercan Bursa'da atamıyor, milli takımda yeri yok, FB'nin elinde patlayacak dediğim Emenike bile en azından +15 gol attı bu ligde. Bu ligde hiç değilse senede 10+ gol atamayan forvetin kaliteli olduğunu söylemek zor. Mesela Pektemek'i aldık ama Pektemek sakatlıktan çıktığı halde 10 maçta 5 gol atmış, evvelki sezon 11 gol atmış, yani bir şeyler yapıyor. Sercan çok iyi olsa bir kere Bursa'da banko oynaması lazım en azından.

Kiyas neden dogru degil anlamadim. Anlatmak istedigimi anlamamissin sanki. Gol sayisi olcu olmaz dedim ama Emenike, Pektemek su kadar atti demissin.

Top kontrolu ve topa dokunusu gayet yeterli

Kiyas neden dogru degil anlamadim. Anlatmak istedigimi anlamamissin sanki. Gol sayisi olcu olmaz dedim ama Emenike, Pektemek su kadar atti demissin.

Bence de gol sayısı tek ölçü değil, fakat Anadolu'dan gelecek forvet için ölçü. Bursa gibi rakiplerin kapanmadığı bir takımda gol atamıyorsa Sercan GS'de nasıl oynayacak da gol atacak? Yani bu benim düşüncem, kim alırsa elinde kalacak Sercan. Yoksa benim burada ne dediğime göre transfer yapmıyor Galatasaray, ister alsınlar ister almasınlar.

Şu adam gelsin Fatih Terim ile birlikte çoşar o kadar söylüyorum.

Gelse gerçekten mükemmel olur , Stancu'ya dökülenlerle 5 yıllık imzalatırdık Sercan'a , neyse umarım yine getirebiliriz bu adamı , bu arada Stancu'da mümkünse , neyse. :)

Üst Alt