Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalar


Cevap: Sercan Yıldırım'ın Babasından AçıklamalarAdamı tehdit ediyorlarmış sürekli.Babası Galatasaraya vermek istiyormuş zaten kendiside Galatasarayı istiyormuş.Arda ile çok ikili olucağını düşünüyormuş felan filan
 
Cevap: Sercan Yıldırım'ın Babasından AçıklamalarSercan´da sorun yoktu demekki ve Sercan´la %100 anlasilmisti ki scoutgs Sercan Galatasaray´da dedi.Nasil olsa Bursa ile anlasilir Sercan gitmek istedikten sonra diye. Bursa transfere engel oldu..Umarim Ocak ayinda alabiliriz Sercan´i..

Milli Takim´da izlerken icim ciz etti..Ezberlemistik Sercan´i resmen:)
 
Cevap: Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalarbabasının açıklamaları özet geçebilicek varmı?? bence devre arasında ne yapıp edip alalım hem gsli hemde ardayla iyi ikilide olurlar.rakip defansı delen koşuları var boyu azcık uzun olsa çok daha iyi olurdu..
 
Cevap: Sercan Yıldırım'ın Babasından AçıklamalarMerhaba Arkadaslar, Bilgi veriyim dedim.Sercan Yildirim'in babasi Star TV'ye røportaj vermis.

Fenerbahce'ye transferi neden gerceklesmemis.

Galatasaray'da oynamak'mi istiyordu.Hepsi Az Sonra Futbolig'de:DSaygilar.Yønetime: Baslik Yanlis yerdeyse kusura bakmayin:Dbu futbol lig hangi kanalda?
 
Cevap: Sercan Yıldırım'ın Babasından AçıklamalarCiddiye alıp izleyeceğim bakalım neler çıkacak altından,inşallah teleröportaj değildir.
 
Cevap: Sercan Yıldırım'ın Babasından Açıklamalararkadaslarbursa ile on protokol yapildi ise aliriz devre arasinda
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt