Sercan’ın Yeni Adresi Galatasaray


cca09sercan.jpgBursaspor'un kendisinden kulüp bulmasını istediği Sercan Yıldırım'ın Galatasaray ile anlaştığı öğrenildi.Haberin Devamini Okumak Icin Tiklayin
 
Cevap: Sercan’ın Yeni Adresi Galatasaraykiralanmasi skandal olur.. sonra parlayacak falan 10 milyon isteyecekler gene.. 3 milyona düsürmüsken hemen almak lazim hem bu sezon hic para harcamadik biz.
 
Cevap: Sercan’ın Yeni Adresi GalatasarayŞeref Aydınguzel gelismeler var. ancak yine pek vaktim yok.sercan olayi dogru. ismini ogrenemedigim bir yabanciyla beraber sercan da alinabilir. ancak su anda biten bir sey yok. beklemek lazim.Hadi inşallah :)
 
Cevap: Sercan’ın Yeni Adresi Galatasaraykiralanmasi skandal olur.. sonra parlayacak falan 10 milyon isteyecekler gene.. 3 milyona düsürmüsken hemen almak lazim hem bu sezon hic para harcamadik biz.Asil kiralanmasi cok mantikli.

Opsiyon denen bir sey var, 4 Milyon'a anlasirsin, seneye o paraya alirsin.

Hem kiralanirsa cok calisir, iyi performans gösterir takimda kalmak icin.

Yapamazsa da almayiz seneye.
 
Cevap: Sercan’ın Yeni Adresi GalatasarayUmarım "opsiyonlu" kiralarlar.5m Euro edecek oyuncu değil son 1.5 sezonki hali ile. Kötü oyuncu değil Sercan. Ama yontulması ve disipline edilmesi gerekiyor. En güzel yöntem bu tip kumar oyuncularda kiralanması ama opsiyon şartı ile.
 
Cevap: Sercan’ın Yeni Adresi GalatasarayHiç ısınamadım bu adama neyse geldiyse hoşgeldin diyelim umarım severim :b5:
 
Cevap: Sercan’ın Yeni Adresi Galatasarayopsiyonlu kiralasınlar bari

zaten pek istemiyorum şahsen

ama eğer patlarsa da fiyatı belli olsun
 
Cevap: Sercan’ın Yeni Adresi Galatasaraybu adama para verirsek çok çok yazık olur...2 milyon euro dan fazla bonservis harbiden beni çok üzer.
 
Cevap: Sercan’ın Yeni Adresi GalatasarayBence Sercan iyi bir topçu.Ancak henüz çok genç.O yaşlarda biz ne yanlışlar yaptık.Biraz anlayışlı olmak lazım.Sercan iyi bir camiada iyi bir hoca elinde iyi abiler gözetiminde çok faydalı olabilecek bir yetenek.Bizim de Milli takımın da iyi bir yırtıcı santrafora iyiihtiyacı var.Bu Sercan olabilir.
 
Cevap: Sercan’ın Yeni Adresi Galatasaraygelsin bence ziyani olmaz

hayirli olsunkafasini futbola verirse iyi oyuncu bana gore
 
Cevap: Sercan’ın Yeni Adresi GalatasarayBursadan 4'den aşağı inmiyormuş. Yönrtim 4 verip bonservisini alsa yine laf sokan olacak. Kiralık alsa yine eleştiri alacak.Bu transferde her türlü tepki alacak.
 
Üst Alt