Serdal Adalı istifa etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdal Adalı istifa etti

Cevap: Son Dakika | Serdal Adalı istifa etti

Diğerleri büyük başkan desin hala. Beşiktaş bu sayede yıpratılmayacak, iyi yapmış

Delil yokken metrise niye aldilar ?

kuvvetli şüphe durumlarında alınabiliyor..ayrıca metrise tutuklu yargılama kararı ile girip beraat edenlerde mevcut...ben delil yok demek istemedim yanlış anlaşılmasın...sadece mahkeme bitmeden bu kadar ağır konuşulması garibime gitti...

Helal olsun diyenleride anlamak güç...

El mahkum istifa edicek...

Ötesimi var yahu...

Sanki çok büyük bir işmiş gibi sunmasak iyi olur...

Olması gereken buydu zaten...

Ha edemeyenlerin ibret alması için önemli bir durum tabiki...

yahu neyin onurundan bahsediyorsunuz bu adam onurlu felan değil onurlu olsa yaptıklarını itiraf eder herkesten özür diler. maymun gibi suçunu yalanlayıp bir şekilde aklanırım derdine düşmezdi.

İstifa etmek bir erdemdir. En azından bir yanlış yaptığını kabul ediyor. Ama bazıları gibi yanlış yaptığının farkında olup da hala pişkin pişkin yerlerinde kalmıyorlar. Kore'de şike yapan futbolcu vicdan azabına dayanamayıp intihar etmişti.

kuvvetli şüphe durumlarında alınabiliyor..ayrıca metrise tutuklu yargılama kararı ile girip beraat edenlerde mevcut...ben delil yok demek istemedim yanlış anlaşılmasın...sadece mahkeme bitmeden bu kadar ağır konuşulması garibime gitti...

Ates olmayan yerden duman çikmaz merak etmeyin..

İstifa etmek bir erdemdir. En azından bir yanlış yaptığını kabul ediyor. Ama bazıları gibi yanlış yaptığının farkında olup da hala pişkin pişkin yerlerinde kalmıyorlar. Kore'de şike yapan futbolcu vicdan azabına dayanamayıp intihar etmişti.

bu sadece magdurumda magdurum şovu başka bişi değil serdal adalı denen saplantılı herif suçlu oldugunu bildiği halde halen çıkıp bjk duruşundan bahsediyor şikeyle alakamız yok açıklaması yapıyor sonra gelmiş istifa ediyor.

bu sadece magdurumda magdurum şovu başka bişi değil serdal adalı denen saplantılı herif suçlu oldugunu bildiği halde halen çıkıp bjk duruşundan bahsediyor şikeyle alakamız yok açıklaması yapıyor sonra gelmiş istifa ediyor.

Benim demek istediğim -suçlu da olsa suçsuz da- istifa etmek erdemdir. Ona göre şike yok, kanuna göre var demek ki... Yrıca Fenerbahçe'de daha tek bir istifa bile yok; hatta kulübü içeriden bile yönetmek isteyeceklerdir. Aralarındaki bu kadar onur farkı bile yeter.

Benim demek istediğim -suçlu da olsa suçsuz da- istifa etmek erdemdir. Ona göre şike yok, kanuna göre var demek ki... Yrıca Fenerbahçe'de daha tek bir istifa bile yok; hatta kulübü içeriden bile yönetmek isteyeceklerdir. Aralarındaki bu kadar onur farkı bile yeter.

sorun da orda ya sayın adalı bir erdemlik örneği göstermek maksadı ile istifa etmedi sadece biz aslında masumuz ama böyle durumda istifa etmem gerekiyor demeye çalıştı zaten istifa etmese sanki devammı edebileckti görevine? hayır siz kovmadınız ben istifamı veriyorum :)

Cevap: Serdal Adalı istifa etti

Olması gereken bu. Baş şikeci azize ve ŞİKEp M., İ. ŞİKEoğlu gibi diğer şikeciler daha yüzsüz çıktılar.

Koreliler yemek yerken dişi kırılsın kader der gene intihar ederler :D

Onur, haysiyet gibi kavramlar bize uzak ne yazık ki...Adalı'yı takdir ettim ama.

Diğerlerine Allah akıl, fikir ve büyük miktarlarda şeref versin.

Üst Alt