Serdal Adalı Savunma Hakkından Feragat Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdal Adalı Savunma Hakkından Feragat Etti

Cevap: Son dakika | Serdal Adalı savunma hakkından feragat etti

İfinim şiki vi tişvik ili ilgili hiç bir bilgi kanıt bulunamamıştır. MAA

Cevap: Son dakika | Serdal Adalı savunma hakkından feragat etti

Yanliz Suat Kilic'in son aciklamasi da ilginc. Bakanlik olarak yasa degisikliginin gundemlerinde olmadiklarini soylemis. TFF talimat degisikligi konusunda ise sarsilan guveni yeniden saglamali, olayi "sikeye af" noktasina getirmemek gerektigini soylemis. Sizce verilen tepkilerden sonra vicdani ile yuzlesmis falan olabilir mi?

Cevap: Serdal Adalı Savunma Hakkından Feragat Etti

Büyük ihtimal Pismanlik Yasasi'ndan yararlanmak isteyecektir. Yani hersey ortada, savunalacak bir yani yok.

Karistirmisim. :p

ne af yasası ya herifin dediğini ne ceza verirsen ver ipimde değil zaten futbolla bundan sonra işim olmaz diyor.

ceza vermezler ise de o zaman beni neden burda tutuyosunuz dicek haliyle

Cinayet işlediği iddia edilen bir kişinin savunma hakkından feragat etmesi cinayeti işlediğini kabul etmesi değilmdir ?

Tüm suçlamaları kabul manasına gelmez mi bu feragat ?Cinayet işlediği iddia edilen bir kişinin savunma hakkından feragat etmesi cinayeti işlediğini kabul etmesi değilmdir ?Savunma hakkından feragat isnat edilen suçların kabulüdür bence .

tam tersi ceza hukukuna göre bütün suçlamaları reddetmek anlamına gelir.

beyler, birisi lütfen düzgün bir sekilde aciklasin bu konuyu. her kafa dan ayri bir ses cikiyor...

ben hic bir sey anlamadim, siz seviniyorsunuz ama... :confused:

beyler, birisi lütfen düzgün bir sekilde aciklasin bu konuyu. her kafa dan ayri bir ses cikiyor...

ben hic bir sey anlamadim, siz seviniyorsunuz ama... :confused:

Federasyon davanın gizliliği kalkmadan karar veremiyoruz falan diyordu. Ayrıca gizlilikten dolayı da şüphelilerin savunmalarını alamıyoruz diyordu. Savunma hakkından feragat etmesiyle birlikte federasyon savunma bahanesi öne süremez. Karar verebilecek durumdalar. Gerçi sezon sonuna ertelemişti kararı şerefsizler. Bir yol olmaz. Sevinecek birşey yok bunda bana göre.

Bence bu;

kır kalemi

kes cezamı

yaşmayı

neyleyim

Şike belasına gardaş

Yediğimiz b*k bizim

demek oluyor:D

Üst Alt