Serdar Ali Çelikler: "Galatasaray şampiyon olur" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Medipol Başakşehir’in Süper Lig takımları tarafından çözüldüğünü ve sezon sonunda Galatasaray’ın şampiyon olacağını öne sürdü. İşte Serdar Ali Çelikleri’n Life Plus Tv’de yaptığı açıklamalar.​
’’ARDA TURAN’IN AKLI GALATASARAY’DA’’
’’Başakşehir’e ayrılan sürenin sonuna geldik. Başakşehir ligi 2. dahi bitiremez. Galatasaray %90 şampiyon olur. Galatasaray şampiyon olur diyince bana laf söylüyorlar, kim olacak başka kardeşim? Medipol Başakşehir’in çözülme süreci başladı. Başakşehir’in sistemi çözüldü. Kağıt üstünde Galatasaray’ın kalan 5 maçı da zor ancak Galatasaray buraları rahat geçebilen bir takım. Arda Turan inadı Abdullah Avcı’yı bitirdi. Bu oyuncunun aklı Galatasaray’da kardeşim. Galatasaray’da oynamak istiyor. Sende mutlu değil.​
’’GALATASARAY İKİLİ AVERAJ İLE ŞU ANDA BENDE LİDER’’
’’Şu an Galatasaray 1 puan önde. Bana göre Galatasaray şu anda 63 puanda. Galatasaray - Beşiktaş maçı ligin final maçı olur. Yani bence Galatasaray’ın 4 maçı var.’’​
’’FATİH TERİM’İ ÇIKAR GALATASARAY MAÇ KAZANAMAZ’’
’’Galatasaray neden şampiyon olur diyorum? Çünkü winner bir hocası var. Galatasaray çok kötü bir takım. Fatih Terim’i alalım bugün bu takım maç kazanamaz. Ancak buraları oynamayı biliyor Fatih Terim.’’​
’’YABANCI HAKEM ŞART’’
’’Şimdiden söylüyorum Galatasaray - Beşiktaş maçını Türkiye’de yönetecek hakem yok. O maça mutlaka yabancı hakem getirilmeli. Beşiktaş kalan 2 maçı kazansın, Türkiye’de o maçı yönetebilecek hakem yok kardeşim. 3 takımı doğrudan ilgilendiriyor.’’​

Sonunda doğru bir şey söylemiş. Yabancı hakem şart. Tr'de sevmesekte cücü'den başka bu maçları yönetecek hakem yok.

Winner bir takım olduğumuzu da fenerlilerin aklına kazıdık. Bizim şampiyon olacağımıza fenerliler bizden çok inanıyor.

Yok oyle yagma. Yabanci hakem ancak seneye olur. Ozellikle tum derbi maclari. Hakikaten her derbi macindan sonra hakemlerin konusulmasindan biktim

Arda gelecek bence de

Hem hocayla arasını düzeltmeye çalıştı(cenaze mevzusu),hem de son zamanlarda hakkımızda olumlu konuşup alt yapı çalışmaları yaptı.Büyük tepki olur gelirse ama bir süre sonra kabulleniriz her şeyde olduğu gibi

Olacagina varir her sey. Tek endisem, bizimkilerin 5 hafta kala 3 puan gerideyken kendilerini simdiden sampiyon gormeleri ve yanlis bir havaya kapilmalaridir. Puanlar birbirlerine bu kadar yakinken kimse kimseye iyilik yapacak ya da umursamamazlik yapacak durumda degil. Gecen 29 haftada cok gereksiz puanlar kaybettik. Su ligin rahat rahat icinden gecmemiz gerekirdi. Olan oldu. Simdi konsantrasyon zamani.

Üst Alt