Serdar Ali Çelikler: "Villa Türkiye'de 25 gol atamaz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Ali Çelikler: "Villa Türkiye'de 25 gol atamaz"

news_manset_resim_25_serdar.jpg

Günaydın Futbol'da gazeteci yazar Serdar Ali Çelikler'den çarpıcı değerlendirmeler...

Video

Kaynak: Ligtv

Cevap: Serdar Ali Çelikler: "Villa Türkiye'de 25 gol atamaz"

Adam haklı da yine de sevmiyorum bu adamı. Çok uyuz bir tipi ve karakter yapısı var. Artistin teki.

Doğru söylemiş.Hatta Messininde kopar iki ayağını bak bakalım birşey yapabiliyormu.Burası Türkiye akıllı olsunlar!!!

Adam dogru söylüyor..Gülecek ne varki? Gercektende atamaz.

Evet Madrid'li, ayrıca Liverpool'u da destekliyor. ''Nerden biliyorsun lan '' diye soracak olanlara peşinen cevap; bir ara Gürkan Kubilay ve Kerem Öncel'le birlikte Trt1'de program yapıyordu, oradan biliyorum. Ne zamandır ortalarda gözükmüyordu. Yorumlarını genel itibariyle beğenirim ben.

Adam gayet hakli. Oynatan adam bulamaz ve herkes indirir adami. Niang etkisi yaratir ancak, Alex gibi birini bulursa.

Semih gibi adam bile bir sezonda 20 gol atmis bu ligte, Villa niye atamasin ?? Villa dünyanin en komple santraforlarindan biri, Türkiye'de hic zorlanmadan 20 gol atar bir sezonda. Iyi bir takimda da 30 golü bulur.

Komik bir sey yok, dogru demis. Bir futbolcu en son ne zaman 25 gol atti ki Turkiye liginde? Ispanya'da 30 gol krallik icin yetmeyebiliyor, bizde 20 gol artiyor bile. Ispanya'da gol atmak ile kasaplarla dolu, 18 uzerine kumelenmis savunmalarin oldugu ligde gol atmak ayni sey degil. Antep, Kayseri, Eskisehir gibi kalbur ustu takimlara rakipleri fazla kapanmiyor, bu takimlarin birinde oynarsa atabilir ama buyuk takimda 20 tane atarsa öpüp basina koysun.

Bende maalesef katılıyorum ispanyadan buraya gelen yerden kalkamıyor genellikle alıştıktan sonra rahat atar

Üst Alt