Serdar Aziz: "%50 kapasitemle oynuyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz: "%50 kapasitemle oynuyorum"

Kapasite ve sakatlanip yatarak tatilde milyonlari yemeyi anlarim da 3 Mac üst üste vasat performans nedir

Ya maclari izleyin yorum yapin yada alkollu olunca yazmayin
Sen bana vasat üstü oynadığı maçları say?
Hangi maçı hangi kritik savunma ile durdurmuş bi söyle bakalım.

Sonra da verdiğimiz poziyonlara iyice bak ve hatanın kaynağının kim olduğunu iyi izle

Asıl sen maçları doğru düzgün izle ve köy takimlarina verdiğimiz pozisyonları gör

Gerçek Kaptan NANDO!

Sen bana vasat üstü oynadığı maçları say?
Hangi maçı hangi kritik savunma ile durdurmuş bi söyle bakalım.

Sonra da verdiğimiz poziyonlara iyice bak ve hatanın kaynağının kim olduğunu iyi izle

Asıl sen maçları doğru düzgün izle ve köy takimlarina verdiğimiz pozisyonları gör

Gerçek Kaptan NANDO!

Okadar art niyetli ve nefretle bakiyorsun ki olaya daha savunmanin takim halinde yapilan birsey oldugunu bile bilmiyorsun

Maclari izlemedigin okadar belli ki olmayan pozisyonlara verdigimiz pozisyonlar yazmissin

Burda 100 kisiye serdar aziz'in karabuk macindaki performansini begendiniz mi diye soracak olursak 99'u begendigini belirtir,begenmeyen de art niyetlidir.

Okadar art niyetli ve nefretle bakiyorsun ki olaya daha savunmanin takim halinde yapilan birsey oldugunu bile bilmiyorsun

Maclari izlemedigin okadar belli ki olmayan pozisyonlara verdigimiz pozisyonlar yazmissin

Burda 100 kisiye serdar aziz'in karabuk macindaki performansini begendiniz mi diye soracak olursak 99'u begendigini belirtir,begenmeyen de art niyetlidir.
katiliyorum. Hatta serdar son 2 macta cok ust duzey performans sergiledi.

Hata yapsada Denayer oynasa diye bekliyolar

Denayer'den stoper olmayacağını anlayamadılar hala

Denayer benim son derece begendigim bir stoperdi,özelikle celtic'te oynarken belcika milli takimi ile ilk macinda fransa deplasmaninda harika oynamisti belcika basini yeni Kompany demisti

Ama bir türlü ileri gidemedi hatta geriledi diyebilirim.

Bu yaslarda normal sartlarda bir sicrama gerekiyor ama simdilik öyle bir durum yok

@Ahmed Arif Kesen bak art niyetten değil sadece merak ettiğimden soruyorum.

Seni aldılar Galatasaray'a teknik direktör yaptılar,veya kulüp başkanı yaptılar diyelim.Neler yaparsın mesela?Hayır memnun olduğun hiçbir şey yok,her şeye bir kulp takıyorsun da senin hayalindeki 'mükemmel' tanımı nedir yani?Neler yapardın kulüpte üst düzey bir yetkili olsan mesela?

@Ahmed Arif Kesen bak art niyetten değil sadece merak ettiğimden soruyorum.

Seni aldılar Galatasaray'a teknik direktör yaptılar,veya kulüp başkanı yaptılar diyelim.Neler yaparsın mesela?Hayır memnun olduğun hiçbir şey yok,her şeye bir kulp takıyorsun da senin hayalindeki 'mükemmel' tanımı nedir yani?Neler yapardın kulüpte üst düzey bir yetkili olsan mesela?

Yine ben Galatasaray'in avrupa'da tarih yazdigi yillari bilirim diye baslayacak Sarper

Sanki biz bilmiyoruz

Yine ben Galatasaray'in avrupa'da tarih yazdigi yillari bilirim diye baslayacak Sarper

Sanki biz bilmiyoruz

Bir Milan dese bunu anlarım da bizim alt tarafı 1 tane UEFA Kupamız var sadece.O yıllara göre değerlendirme yapmak bizi sadece yanıltır,realist olmak zorundayız.Galatasaray hep inişleri-çıkışları olan bir kulüp oldu.1996-2002 arasındaki performansı şu an beklemek hayalcilik çünkü Avrupa futboluyla aramızda daha fazla mesafe var o yıllara göre.Çok güzel günlerdi ben de o günlere şahitlik edenlerden biriyim canlı canlı ama geçti gitti oraya takılı kalmak bizi sadece geriye götürür.

Üst Alt