Serdar Aziz Affedilmeli mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz Affedilmeli mi?

Ne hata yaptı bilmiyoruz ama her hatanın telafisi vardır.

Fatih Terim tükürdüğünü yalar mı bilmiyorum ama bizim Serdar'a, Serdar'ın da bize ihtiyacı var.
Affedilmeli diye düşünüyorum.

Hayır affedilmemeli. Aman kıçım ağrıyor, başım ağrıyor diyerek maçtan kaçan adamın işi yok. Öyle adama güvenip kadro da kurulmaz. O oynayacağına donk oynasın daha iyi.

Bence sezon sonuna kadar kalmali.Ozan giderse kesin kalmali zaten.O kadar eksik varken tandemin yenilenmesi hic mantikli degil.Faslı kazma yollanmali

Zaten sezon ortasında gönderilmesi hataydı. Evet yaptıklarından ötürü bende bu kararı destekliyorum fakat en azından sezon sonuna kadar beklenip şutlanabilirdi. Şimdi adama hadi gel affettikte diyemezsin. Bu sefer kozları eline vermekten başka bişeye yaramaz. Bi para cezası kesip sezon sonuda git kendine kulüp bul diyebilirdik.

Evet affedilmeli ve yeni sözleşme yapılmalı. Yeni sözleşmeye sezondaki maçların en az %90 nında sakat veya cezalı olmaz ise garanti ücretinin tamamını alabilir yoksa yarısını alır maddesi eklenmeli.

Bence doğrusu, iyi kötü sezon sonuna kadar rotasyonda değerlendirip sezon sonu satmaktı. Ama en baştan, çok keskin ifadelerle yol verildi Serdar'a. Bu noktadan sonra Gökay, Ahmet vs. oynar gerekirse, yine de Serdar kadroya dönmez diye düşünüyorum.

şu yoklukta tabiki affedilmeli , hesaplar serdarı satıp ozanı sezon sonuna kadar tutmaktı anlaşılan ama tam tersi oldu.
iki tarafta bişeylerin değerini daha iyi anlamıştır heralde artık.

Affedilse bile verim alamayız gibi ;
sakatlansa kimse inanmaz,
tek hatasında homurdanmalar başlar,
fenere gidecekti zaten fenerli vs. söylemleri bitmez

Üst Alt