Serdar Aziz: "Bırakın burnum yamuk kalsın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz: "Bırakın burnum yamuk kalsın"

Ukrayna milli maçında burnu kırılarak İstanbul'a gelen ve ameliyat olması beklenen Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Sedar Aziz bugün sürpriz bir şekilde idmana çıktı.

AMELİYAT OLMAK İSTEMEDİ
Sporx'in haberine göre; İstanbul'a döndükten sonra kulüp doktoru ile birlikte Liv Hospitol'da kontrole giren ve burnun yamukluğundan dolayı ameliyat önerilen Serdar Aziz ameliyat teklifini kabul etmedi.

BIRAKIN BURNUM YAMUK KALSIN
Yıldız futbolcu bugüne kadar iki kez burnunun kırıldığını bunun üçüncü olduğunu belirterek "Bu benim için en az 1 ay sahalardan uzak kalmamı sağlayacak. Bırakın böyle yamuk kalsın. Ben bu şekilde maskeyle oynamak istiyorum. O yamukluğu da futbol hayatını noktaladıktan sonra hallederiz" diyerek takımına döndü.

Yıldız futbolcu bu sabah özel maskeyle takımının idmanına katıldı.

İyi düşünmüş çünkü bu hafta da adelesi çeker, aşil tendonu falan gider 1 ay kaybolur ortalıktan. O ara yaptırır işte burnunu da.

Kırılsın birşey olmaz tutunca daha sert olur..

Dokular ezildiği için eskisinden daha kabuklu ve dolgun bir yapısı olur..

Benimde çokça başvurduğum bir yöntemdir

Dogru konusmus, Denayer´in gelmesiyle, sakatligi onu ilk 11 disi birakicakti, simdi belki oynar, Denayer yedek baslar.

Yıldız futbolcu bugüne kadar iki kez burnunun kırıldığını bunun üçüncü olduğunu belirterek "Bu benim için en az 1 ay sahalardan uzak kalmamı sağlayacak. Bırakın böyle yamuk kalsın. Ben bu şekilde maskeyle oynamak istiyorum. O yamukluğu da futbol hayatını noktaladıktan sonra hallederiz" diyerek takımına döndü.

Yıldız futbolcu bu sabah özel maskeyle takımının idmanına katıldı.

oooooo bence burnunu yamultanlara futbolu biraktiktan sonra cok pis giriscek. onu ima ediyor. siz anlamiyorsunuz.

Üst Alt