Serdar Aziz, Devreyi Kapattı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz, Devreyi Kapattı!

55801.jpg

Galatasaraylı Serdar Aziz'in hafta sonu oynanacak Osmanlıspor maçında sahada olmasının zor olduğu bildirildi.

DHA'nın haberine göre,
Serdar Aziz'in çekilen MR testinde arka adalesinde aşırı zorlanma olduğu tespit edildi. Sezon başında yaşadığı sakatlık nedeniyle haftalarca forma giyemeyen Serdar Aziz'in yaşadığı bu ikinci sakatlık sonrasında, Pazar günü Ankara'da Osmanlıspor'a karşı forma giymesinin çok zor olduğu öğrenildi.

Serdar Aziz'in sakatlığının tedavisine hemen başlanırken, adale sakatlığının tekrarlama riskinin bulunduğu bildirildi.

Teknik Direktör Jan Olde Riekerink'in sezonun ilk yarısının sonu itibariyle oyuncusunu riske etmeyerek, Osmanlıspor maçı kadrosuna almamasının yüksek olasılık olduğu belirtildi.

Serdar Aziz'den Galatasaray'a Kötü Haber!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Muhtesem bir transfer gercekten.

Levent Nazifoglu denen şahsı tebrik ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Olsada olmasada neticenin kendisine bagli olmadigini düsünüyorum. Hele Osmanli gibi hizli bir takima karsi kendi dengesizligi penalti fln yaptirabilirdi Fener macinda oldugu gibi. Ayni hatayi Antep macinda da yapiyordu ilk dakikalarda.

Yani degisen birsey yok benim acimdan. Olan sadece 4.5 milyona oluyor, yazik.

Olsada olmasada neticenin kendisine bagli olmadigini düsünüyorum. Hele Osmanli gibi hizli bir takima karsi kendi dengesizligi penalti fln yaptirabilirdi Fener macinda oldugu gibi. Ayni hatayi Antep macinda da yapiyordu ilk dakikalarda.

Yani degisen birsey yok benim acimdan. Olan sadece 4.5 milyona oluyor, yazik.

Antepe karsi bile ciktigi anda ilk kornerden gol yedik. Serdar bizim defansimizin en iyi oyuncusudur, baya lazim

Serdar nerede duracagini biliyor, üstelik Havada da iyi olan bir oyuncu. Üstelik bizim diger oyuncular gibi yumusak stoperde degil. Eksikligi baya hisedilecek

Palavra, pozisyon bilgisi cok kötü. Verdigimiz pozisyonlari iyi secip ona göre yorum yapmakta fayda var.

Sert oldugu dogru. Yine de vasat bir stoper iste, bosuna macera aramaya gerek yok.

Üst Alt