Serdar Aziz Fenerbahçe‘de İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz Fenerbahçe‘de İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim yönetim çapsız/iş bilmez hepsi bir kenara da dünya üzerinde iletişim konusunda en enn kötü takım biziz hiç abartmıyorum. Ortalıkta muazzam bir bilgi kirliliği var. Transfer yapmak için Dubai 'ye giden 2. başkanımız döndüğünde her şey mükemmel diyor o saatlerde Galatasaray resmi sitesinden transferlerin gerçekleşmemesi şu sebepten diye bildiri yayınlıyor

Serdar Aziz 'in haberleri ilk çıktığı anda Mustafa Cengiz canlı yayında saçmalık dedi böyle bir şey mümkün değil dedi şimdi adamın sözleşmesi fesih ediliyor

Yine aynı şekilde Ozan Kabak 'ın serbest kalma maddesi olduğunu teklif gelince yabancı kulüpten öğrenmişiz

Yahu bırakın medyada çıkan haberleri de daha yönetimin bile takım içinde ne olup bittiğinden haberi yok ki ?

artık parasında bile değildim dün bile bi şeyler kazansak iyi diye düşünüyodum inşallah doğrudur fenere gider 2 sakatlık 1 kırmızı 1 küme yaşayacak pardon yaşatacak :D

Genelde bizden giden oyuncu rakip takima gidince hain deriz, ama bu sefer altin tepsi ustune koyup rakibe bedava verdik. Bu malligida yaptilar, baska ne diyelim

Kapa Serdara ne kadar borcumuz oldugunu ve Serdarin ne kadarini feda ettigini bildirmeliyizmi? Umarim öyledir. Görmeyi istiyorum ne kadar para borclu oldugumuzu. Ilk onbirde oynayan adama o kadar borc varsa, Selcuka falan ne kadar borc vardir o zaman

Anladığım kadarıyla Serdar San Antonio Spurs’e gitmek istemiş ama biz alacaklarına karşılık Al İttihad’a satmak istemişiz, sonra fener Melek Hu ile takas önermiş, kabul etmeyip bu seneki paranı öderiz deyip su topu takımımıza almışız.

Bir buçuk aydır Serdar Fenerbahçe'de diye başlık açılıyor. Gidiyorsa gitsin artık ya, düşsün gündemden şu muhabbet artık ne olur.

Uzun sure alacaklarini odemedigin futbolcunun bir de oynamasini, kariyerini mi baltalayacaksin yuksek bonservis talep ederek?

Hele ki oyuncunun bu sure icerisinde hicbir zorluk cikarmadigi, tebligat gondermedigi ortamda.

Birakin ya, kulup olarak zaten bu denli maasi odemeyerek kaybetmissin, sozlesme feshi disinda ki her turlu talep utanmazlik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt