Serdar Aziz Fenerbahçe‘de İddiası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz Fenerbahçe‘de İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normal şartlarda bu durumdaki fener oyuncu almasın diye özellikle uğraşırdı bizimkiler. Sırf küme düşsün diye. Şuan resmen adamları kurtarmak için oyuncu verdik. Herkes bu adamın fenere gideceğini biliyordu. Yönetim bile isteye gönderdi. Burnuma çok pis kokular geliyor.

Tüm alacaklarına karşılık giderse de ben okeyim. Bu ve bunun gibi adamlara artık 1 kuruş bile verilmemelidir.

Tamam zamanında 4.5 milyon euro bonservis verildi ama şu an kimse o parayı vermez. Kaldığı her dakika da sana zarar. Tolga’ya da dünya bonservis, maaş vermiştin. Serbest bıraktın ne kaybettin? Adam Fener’e gitti bir maç oynamadı bile. Sen müzmin sakat adama o saatten sonra 1 kuruş vermemiş oldun.

Serdar Fener’e gitse ne olacak yahu? Küme düşecekken düşmeyecek mi yani. 1 maç oynar 3 maç yatar 1 maç kırmızı görür. 3 maç cezalı olur kalan 16 maçta oynayacağı maksimum 4-5 maç. Saçma sapan tepkiler vermeyin, bırakın defolup gitsin

Normal şartlarda bu durumdaki fener oyuncu almasın diye özellikle uğraşırdı bizimkiler. Sırf küme düşsün diye. Şuan resmen adamları kurtarmak için oyuncu verdik. Herkes bu adamın fenere gideceğini biliyordu. Yönetim bile isteye gönderdi. Burnuma çok pis kokular geliyor.
S. Aziz mi Feneri kurtaracak? :D

Verstuurd vanaf mijn ONEPLUS A6003 met Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt