Serdar Aziz Kararı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz Kararı!

SON DAKİKA Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe'ye Serdar Aziz cevabı; Sözleşmesini feshetmekten vazgeçtik. (Skorer)

budur işte

Adam gibi gelin isteyin anlaşırsak gider

Nereden biliyorsunuz ki? Niyet okuyorsunuz.

25 gündür bi çıkmazda bu konu, 25 günde halledemedikleri gibi once bonservissiz gonderiyoruz haberi salıyorlar, birkac saat sonra affettik haberlerini salıyorlar, simdi yine serdar'ın menajeri trt'ye bağlandı yarın sözlesme feshedilecek diyor. Adam akıllı hiçbir şey belli değil, belki biz medyanın gazına geliyoruz ama iş buralara gelmeden halletmesi gerekiyor yönetimin. 1 ay oldu

@Özgür Ayten

Adamsin Hocam,
Helal olsun.:sneaky:

Hocam çok teşekkür ederim, bilgiyi aldığım abimi de üzmeden siz renktaşlarımın da gerilmemesini istediğimden paylaştım. Yoksa bugüne kadar birçok bilgiyi önceden vermişti ama abiyi üzmemek adına hiç paylaşmamıştım. Son noktada tüm renktaşlarımızın sinirleri zıplamaya başlayınca, bu bilgiyi vermeden duramadım. Ki bilgiyi de saatler önce almıştım ama bekledim. Şansa da benden biraz sonra twitter'a düştü skorer aracılığıyla.

Olm bu adamı Fatih Terim silmedi mi

Eğer yönetim bu kararı bildiği halde

Serdar senin kalıp oynamanı istiyoruz diyorsa

O zaman daha başka sıkıntılar var demektir

Üst Alt