Serdar Aziz Kararı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz Kararı!

5c49c66e66a97cc7d1b0aad4

Galatasaray yönetimi takımdan ayrılması beklenen Serdar Aziz'in sözleşmesini feshetmekten vazgeçti.

Galatasaray'da Fatih Terim'in planlarının içinde yer almayan ve ayrılmasına kesin gözle bakılan Serdar Aziz ile ilgili şok eden bir gelişme yaşandı.

Bugün sarı kırmızılı yönetimi ile 2,6 milyon euro alacağı karşılığında anlaşarak sözleşmesini feshetmek için görüşen Serdar Aziz ve menajerine olumsuz yanıt verildi.

Galatasaray yönetimi Serdar Aziz'in sözleşmesini feshetmekten vazgeçtiğini belirti. Kulüp avukatları Serdar’ı arayarak “Fesihten vazgeçtik.. Yönetim olarak kalıp oynamanı istiyoruz” dedi.

Bu durum hem Fenerbahçe'nin hem de yıldız oyuncunun planlarını bozdu.

Sarı-kırmızılı yönetim yıl sonuna kadar Serdar’a 3.6 milyon euro ödemek zorunda kalacak

skorer

2.6 alacağının bir resmi açıklaması var mı? Söylentileri geçiniz. Herkesin o kadar parası kalsaydı takımda çoktan ortaya çıkardı.

"Fesihten vazgeçtik.. Yönetim olarak kalıp oynamanı istiyoruz”

Bu aciz yönetim Terim'in sözünü mü çiğnemiş yani? Hiç sanmıyorum yine masa başından sallıyor bunlar.

Adam ciddiden 1 senedir maas almiyor o zaman :ROFLMAO:. Yav transfere para harcamiyoruz, maaslar gecen seneye göre düstü ve CL geliri var. Bunlar nasil bari maaslari tek 2-3 ay gecikerek ödemeye yetmez? Apo tüm parayi kumardami yiyor yada ne olur bizim kulüpte?

Üst Alt