Serdar Aziz, Konya'da Saldırıya Uğrayan Taraftarın Eğitim Masrafını Karşılayacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz, Konya'da Saldırıya Uğrayan Taraftarın Eğitim Masrafını Karşılayacak

Galatasaray'da forma giyen Serdar Aziz, Konya'da saldırıya uğrayan sarı-kırmızılı taraftarın eğitim süresince tüm masraflarını karşılama kararı aldı.

resized_3123b-A783771_03.jpg

Derin Futbol'un haberine göre; Serdar Aziz, önceki gün Konya'da saldırıya uğrayan sarı-kırmızılı taraftar Hakan Karaoğlu'nun eğitimi süresince tüm masraflarını karşılayacak.

Holiganlar tarafından darp edilen Hakan Karaoğlu ise Serdar Aziz'in yardım teklifine, "Bir şey diyemem, utanırım..." diyerek cevap verdi.

GSC PORTAL

Moderatör tarafında düzenlendi:
Helal olsun. Serdar bos adam sanirdim seni de beni baya bi yanilttin.

Allah gonlune gore versin Serdar.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serdar gerçekten kaptan olabilecek profilde bir adam ama tabii sakatlanmadan kendini de geliştirmeli. Bu takımın vazgeçilmez ilk 11 oyuncusu olabilirse ileride bu takımın da kaptanı olabilir.

Birlik ve beraberligin ölmedigi gördük bu olaydan sonra. Fenerbahcelisi, Besiktaslisi, Trabzonsporlusu da sosyal medyadan destek oldu.

Sagolsunlar, varolsunlar. Serdar Aziz'in bu istegi keske medyaya yansimasaydi. Neyse, saglik olsun.

Üst Alt