Serdar Aziz Lazio'ya Gidiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz Lazio'ya Gidiyor

5c51258e66a97ceb4b3bc4b3

Fatih Terim'in kadroda düşünmediği Serdar Aziz, İtalya yolcusu... Fenerbahçe'ye transferi sarı kırmızılı camiadan gelen tepkiler nedeniyle gerçekleşmeyen deneyimli stopere en ciddi tekliflerin Fulham ve Lazio'dan geldiği ortaya çıktı.

Galatasaray'ın kadroda düşünmediği milli futbolcusu Serdar Aziz'e Fulham ve Lazio'dan teklif geldi. Serdar Aziz'in tercihini İngiltere'den değil İtalya'dan yana kullandığı öğrenildi.

Cim Bom, 4-5 milyon euro bonservis bedeliyle, milli futbolcuyu Lazio'ya gönderecek.

Sarı kırmızılı takım, Muslera'yı Ağustos 2011'de 6 milyon 750 bin euro karşılığı Lazio'dan transfer ederken Lorik Cana'yı da İtalyan kulübüne vermişti.

Sözcü

Yalan haberdir ama keşke gitse. Alacaklarından vazgeçmez salak değildir. 5 milyon'a satsak 2,5 alacaklarını ödesek 2,5'ta kasaya kalsa çok iyi olurdu.

Maicon'dan 6 milyon euro bekliyorsan Serdar Aziz'i 5 milyon eoru'nun altına bırakman enayilik olur zaten.

Maicon mu Serdar mı desen her türlü Serdar Aziz derim çünkü Serdar Maicon'dan daha genç 28 yaşında ve daha hızlı

Adam tayfa'dan değil Serdar ama bu bir önceki nesil Türk oyuncularda ben Avrupa'ya gidip başarılı olayım kafası olduğunu düşünmüyorum. Ben eminim Serdar Fulham, Lazio ve Fb'den teklif gelmiş olsa biz müdahale etmeyecek olsak fb'ye giderdi. Bu bir önceki nesilde Avrupa vizyonu yok.

Üst Alt