GSC Portal Serdar Aziz: "Sabaha kadar uyuyamadım"

Cüneyt Tarçın

Moderator
Yönetici
Moderatör

Serdar Aziz, takımı Galatasaray’ın, Konyaspor’la 1-1 berabere kaldığı karşılaşma sonrası saat 05.30’a kadar uyuyamadı...

88. dakikada hakem Hüseyin Göcek’in verdiği tartışmalı penaltı kararı sonrası Galatasaraylı Serdar Aziz, içini yakınlarına şu sözlerle döktü:

Çok iyi bir şekilde konsantre olarak topa hamlemi gerçekleştirdim. Rakibin ayağına müdahale etmeme üzerine kendimi hazırladım. Yüzde 1 dahi şüphem yok. O pozisyon penaltı değil. Rakibe müdahalem yok. Hatta tam tersi Konyasporlu futbolcu (Skubic) pozisyonda ayağıma bastı.

EŞi DE iSYAN ETTi

Hakem düdüğü çaldığında ise arkam dönüktü. Penaltı kararı vereceği aklımın ucundan dahi geçmedi. O düdüğü duyunca faul kararı verdiğini düşündüm. Ve, ‘Niye pozisyonu durduruyor’ diye şaşırdım. Ama penaltı noktasını gösterdiğini görünce şok oldum. O an istem dışı topu hakemin üzerine attım. Öte yandan Serdar’ın eşi Tuğçe Aziz de, Instagram paylaşımlarında, “Bu haksızlığa sessiz kalmayacağım” diyerek tepki gösterdi.

SOSYAL MEDYADAN FOTOĞRAFLI YANIT

Serdar’ın eşi, Instagram’dan oyuncunun aldığı darbe sonrası ayağının durumunu paylaştı. Galatasaray Doktoru Yener İnce de, “Serdar Aziz’in topa dokunurken ayağına aldığı darbe sonrası çok şükür ayağı kırılmamıştır!!!” diye paylaşım yaptı.

(Hürriyet)

Ali Kenan Atay

Parçalı Üye
rahatlıkla uyuyabilirsin Serdarcığım. Senin sayende yönetim,teknik ekip ve takım bakışları başka yöne çevirdi.
Bizim Türk seyircisi sever böyle şeyleri.

Ercan Kinay

10 Numara!
Bal gibi girilir stoper risk alacak çok kontrollu tertemiz müdahale

Galatasaray Düşmanlarının .........

Şükrü ERDEN

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Web sitesi
reddit.com
Işini doğru yaptığı için cezalandırıldı işte. Serdarın görevi ceza sahamızdaki tehlikeleri yok etmekti ve topa böyle girerek bunu gayet iyi yapmıştı. Pozisyon penaltıyla alakası yoktu, o hakemin yavşaklığı.

Fatih Durak

Sarı Üye
Penaltı yoktu eyvallah ama yaptığı hareketin açıklaması yok. Hakem denilen mallar VAR'a gitse penaltıyı iptal etse ne yapacaksın ? Zaten takımda sakat ve cezalı sayısı çok. Şimdi düşün Bjk deplasmanında Maicon denen müsvedde ne gibi aptallıklar yapacak.

Şahin Aksoy

İmparator Fatih Terim
10 Numara!
Var sisteminin varligindan haberi yok galiba serdarin. Adrenaline falan baglamam ben bu isi yaptığı tamamen acemilik buna da hakki yok. Topu atacagina hakeme vara git diyeceksin önce. Ha birde 90 dk da oyle girmene gerek yoktu. Bjk deplasmanı icin onemli eksik. Neyse olan oldu hayırlısı

Ercan Kinay

10 Numara!
Var sisteminin varligindan haberi yok galiba serdarin. Adrenaline falan baglamam ben bu isi yaptığı tamamen acemilik buna da hakki yok. Topu atacagina hakeme vara git diyeceksin önce. Ha birde 90 dk da oyle girmene gerek yoktu. Bjk deplasmanı icin onemli eksik. Neyse olan oldu hayırlısı
Sen sakın klavye başında bunları yazabiliyorsun
Dakika 88 adamlar akın akın geliyor nabız olmuş binbesyuz maçı alacak kritik hamleyi kusursuz yapmış gavat penaltı uyduruyor
Ben Serdar a suç bulamam

Sinan Bilgin

Cezalı
Sen sakın klavye başında bunları yazabiliyorsun
Dakika 88 adamlar akın akın geliyor nabız olmuş binbesyuz maçı alacak kritik hamleyi kusursuz yapmış gavat penaltı uyduruyor
Ben Serdar a suç bulamam

Birader uyduruyor da , ya izlese iptal etse

Penalti henuz kesinlesmis degil ki

Berkan Yavuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Adam ne yapsın yahu? Stoper adam girecek tabi topa öyle, tertemiz müdahale yapmış. Minnoş minnoş mu oynasın?

Demir P. Baş

Aslan Üye
Serdar yuzde yuz hatali

Normalde topu hakeme atacak adam degil

Ama ft'nin takiminda bu adamlarin bile bu hale gelmesi normal

Sinan Bilgin

Cezalı
Adam ne yapsın yahu? Stoper adam girecek tabi topa öyle, tertemiz müdahale yapmış. Minnoş minnoş mu oynasın?
Daha cok topu atip bu oyuncu eksikliginde kirmizi gormesine konusuluyor

Cunku penalti verilmis ama iptal edilebilir durumda idi o topu firlattiginda

Iptal olsaydi da bu disiplin ihlali gecerli kalacakti . Zaten adamimiz yok ahmet calikla filan cikacagiz bjk ve basaksehir deplasmanlarina

Berkan Yavuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Daha cok topu atip bu oyuncu eksikliginde kirmizi gormesine konusuluyor

Cunku penalti verilmis ama iptal edilebilir durumda idi o topu firlattiginda

Iptal olsaydi da bu disiplin ihlali gecerli kalacakti . Zaten adamimiz yok ahmet calikla filan cikacagiz bjk ve basaksehir deplasmanlarina
Topa öyle girilmez diyen arkadaşlara istinaden yazdım onu.

Topu fırlatması profesyonelliğe sığmaz elbette.

Demir P. Baş

Aslan Üye
Topa oyle girilmez

Dk 88de hic girilmez

Sardarin verdigi kararlar hatali pozisyonda da sansliydi

Şevket Atakan

Adventurer
GalataSarayı Efendileri
O topu öyle adamın üstüne fırlatmasan belki var'a gidecekti bilemiyoruz.

He ben olsam o topu hakemin suratına fırlatmıştım. Madem birşeyi yapıyorsun tam yap Serdo..

Teoman Eraslan

Argumentum ad hominem
GalataSarayı Efendileri
Müdahale etmese kız gibi bekliyor derler

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçen sene yine benzer pozisyonda Kasımpaşa maçında senin temiz müdahelenle penaltıyı veren Halis Özkahya VAR odasındayken 88.dakikada 1-0 önde olduğun maçta onu yapmayacaktın.

Bi zahmet uyuma

Üst Alt