Serdar Aziz: "Sabaha kadar uyuyamadım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz: "Sabaha kadar uyuyamadım"

5bfa3965ae298b22306d3a89

Serdar Aziz, takımı Galatasaray’ın, Konyaspor’la 1-1 berabere kaldığı karşılaşma sonrası saat 05.30’a kadar uyuyamadı...

88. dakikada hakem Hüseyin Göcek’in verdiği tartışmalı penaltı kararı sonrası Galatasaraylı Serdar Aziz, içini yakınlarına şu sözlerle döktü:

Çok iyi bir şekilde konsantre olarak topa hamlemi gerçekleştirdim. Rakibin ayağına müdahale etmeme üzerine kendimi hazırladım. Yüzde 1 dahi şüphem yok. O pozisyon penaltı değil. Rakibe müdahalem yok. Hatta tam tersi Konyasporlu futbolcu (Skubic) pozisyonda ayağıma bastı.

EŞi DE iSYAN ETTi

Hakem düdüğü çaldığında ise arkam dönüktü. Penaltı kararı vereceği aklımın ucundan dahi geçmedi. O düdüğü duyunca faul kararı verdiğini düşündüm. Ve, ‘Niye pozisyonu durduruyor’ diye şaşırdım. Ama penaltı noktasını gösterdiğini görünce şok oldum. O an istem dışı topu hakemin üzerine attım. Öte yandan Serdar’ın eşi Tuğçe Aziz de, Instagram paylaşımlarında, “Bu haksızlığa sessiz kalmayacağım” diyerek tepki gösterdi.

SOSYAL MEDYADAN FOTOĞRAFLI YANIT

Serdar’ın eşi, Instagram’dan oyuncunun aldığı darbe sonrası ayağının durumunu paylaştı. Galatasaray Doktoru Yener İnce de, “Serdar Aziz’in topa dokunurken ayağına aldığı darbe sonrası çok şükür ayağı kırılmamıştır!!!” diye paylaşım yaptı.

(Hürriyet)

rahatlıkla uyuyabilirsin Serdarcığım. Senin sayende yönetim,teknik ekip ve takım bakışları başka yöne çevirdi.
Bizim Türk seyircisi sever böyle şeyleri.

Işini doğru yaptığı için cezalandırıldı işte. Serdarın görevi ceza sahamızdaki tehlikeleri yok etmekti ve topa böyle girerek bunu gayet iyi yapmıştı. Pozisyon penaltıyla alakası yoktu, o hakemin yavşaklığı.

Penaltı yoktu eyvallah ama yaptığı hareketin açıklaması yok. Hakem denilen mallar VAR'a gitse penaltıyı iptal etse ne yapacaksın ? Zaten takımda sakat ve cezalı sayısı çok. Şimdi düşün Bjk deplasmanında Maicon denen müsvedde ne gibi aptallıklar yapacak.

Var sisteminin varligindan haberi yok galiba serdarin. Adrenaline falan baglamam ben bu isi yaptığı tamamen acemilik buna da hakki yok. Topu atacagina hakeme vara git diyeceksin önce. Ha birde 90 dk da oyle girmene gerek yoktu. Bjk deplasmanı icin onemli eksik. Neyse olan oldu hayırlısı

Var sisteminin varligindan haberi yok galiba serdarin. Adrenaline falan baglamam ben bu isi yaptığı tamamen acemilik buna da hakki yok. Topu atacagina hakeme vara git diyeceksin önce. Ha birde 90 dk da oyle girmene gerek yoktu. Bjk deplasmanı icin onemli eksik. Neyse olan oldu hayırlısı
Sen sakın klavye başında bunları yazabiliyorsun
Dakika 88 adamlar akın akın geliyor nabız olmuş binbesyuz maçı alacak kritik hamleyi kusursuz yapmış gavat penaltı uyduruyor
Ben Serdar a suç bulamam

Galatasaray Düşmanlarının .........

Sen sakın klavye başında bunları yazabiliyorsun
Dakika 88 adamlar akın akın geliyor nabız olmuş binbesyuz maçı alacak kritik hamleyi kusursuz yapmış gavat penaltı uyduruyor
Ben Serdar a suç bulamam

Galatasaray Düşmanlarının .........

Birader uyduruyor da , ya izlese iptal etse

Penalti henuz kesinlesmis degil ki

Adam ne yapsın yahu? Stoper adam girecek tabi topa öyle, tertemiz müdahale yapmış. Minnoş minnoş mu oynasın?

Daha cok topu atip bu oyuncu eksikliginde kirmizi gormesine konusuluyor

Cunku penalti verilmis ama iptal edilebilir durumda idi o topu firlattiginda

Iptal olsaydi da bu disiplin ihlali gecerli kalacakti . Zaten adamimiz yok ahmet calikla filan cikacagiz bjk ve basaksehir deplasmanlarina

Daha cok topu atip bu oyuncu eksikliginde kirmizi gormesine konusuluyor

Cunku penalti verilmis ama iptal edilebilir durumda idi o topu firlattiginda

Iptal olsaydi da bu disiplin ihlali gecerli kalacakti . Zaten adamimiz yok ahmet calikla filan cikacagiz bjk ve basaksehir deplasmanlarina

Topa öyle girilmez diyen arkadaşlara istinaden yazdım onu.

Topu fırlatması profesyonelliğe sığmaz elbette.

O topu öyle adamın üstüne fırlatmasan belki var'a gidecekti bilemiyoruz.

He ben olsam o topu hakemin suratına fırlatmıştım. Madem birşeyi yapıyorsun tam yap Serdo..

Geçen sene yine benzer pozisyonda Kasımpaşa maçında senin temiz müdahelenle penaltıyı veren Halis Özkahya VAR odasındayken 88.dakikada 1-0 önde olduğun maçta onu yapmayacaktın.

Bi zahmet uyuma

Üst Alt