Serdar Aziz Sahalara Dönüyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz Sahalara Dönüyor!

Bu adamı alan kişileri tek tek serdar azize miktirecen başka türlü geçmez sinirim bunu da youtube den yayınlayacan canlı..

zaten sezon bitti yeni sezona kadar maclara cikmasin. baktin yeni sezon gene cabuk sakatlandi ozaman serdardan bize birdaha bir faydasi dokunmaz linderoth vol2 olur

Serdar ahmet koray uclusu eger saglam kalabilirlerse defansi 2-3 sene idare edebilirler , bu 3 lu kotu adamlar degiller bence

takimin durumundan , verilen paralardan ve sakatliklardan oturu en dipte halleriyle karsilastigimiz icin istemiyoruz ama uyumlu iki bek ile iyi stoperler olacaklardir

ben halen tariktan linnesten filan yararlanilabilecegini dusunuyorum , carole ofansif katkisi yuksek bir bek ama cok bireysel hata yapiyor , ched misali

kurtulmamiz gereken defans elemani semih , bu adam var oldukca boyuna posuna aldanan tekrar tekrar sans veriyor ve en kritik maclari bu adam yuzunden kaybediyoruz

Serdar Aziz cok iyi bir Stoper bana göre. Sakatlik Problemi var ne yazikki.
Elimizde Ahmet ile birlikte en iyileri.

Seneye Serdar, Ahmet, Saglam Stoper ve sanirim Hakan Balta ile idare ederiz...

Önemli olan Beklerin saglam olmasi.

...

Atiyorum Eboue - Serdar - Ujfa - Riera olsa iyi bir defans blogu derdim

Ama Sabri - Serdar - Semih - Carole olunca kimin ne yapdigi belli olmuyor.

Serdar iyi bence.

Yerli Stoperlerin en iyisi.

Koray bende hic bir zaman semih ve ched gibi hatalariyla gundemde olan biri imaji vermemisti , o da tutulabilir

tamam kjaer veya marcelo degil ama kalabilir . Onemli olan semihten kurtulmak , semih surekli yedek stoper olacak olsa o da kalsin derdim de her antrenor semihe guvenme hatasina dusuyor mutlaka , o da geregini yapiyor sektirmeden

Koray bende hic bir zaman semih ve ched gibi hatalariyla gundemde olan biri imaji vermemisti , o da tutulabilir

tamam kjaer veya marcelo degil ama kalabilir . Onemli olan semihten kurtulmak , semih surekli yedek stoper olacak olsa o da kalsin derdim de her antrenor semihe guvenme hatasina dusuyor mutlaka , o da geregini yapiyor sektirmeden

sadece kupada oynadigi icin olabilir gerci orda da arkasina atilan her top gol posyonu oluyordu

Eger boyle bir durumdaysa semihle beraber o da coptur, bu sebeple bir atoper takviyesi de sart

koray bende o olcude negatif imaj birakmamisti

stoperlerde lider yapıda ve uzun boylu hava toplarını süpürecek 1 tane bile adam yok yıllardır ve her macta aralıksız yan toptan gol yiyoruz

burda bazı arkadaslar hala ahmet serdar koray diyorlar siz tenis filanmı izliyorsunuz yada macları izlemeyip sadece radyodan dinliyormusunuz

Sağlam bir stoper ve sağ sol bek ile Ahmet veya Serdar kullanılarak iyi bir defans dörtlüsü kullanılabilir

Ben Ahmet'ten yanayım tamam çok süper bir defansçı değil ama yarı yolda bırakmaz en azından Serdar gibi hergün sakatlanmaz

İşte Ahmet'in problemide çok kolay çalım yiyor bazen onu halletmesi lazım ...

Şimdi iyileşir seneye lig başlayana kadar en az 2-3 kere daha sakatlanır yaz kampında bi sakatlanır milli maçta bi sakatlanır sonra birde lig başlarken sakatlandımı tamam görevinin tamamlamış olur ...

Üst Alt