Serdar Aziz Sahalara Dönüyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz Sahalara Dönüyor!

Bugün de bir hata yapıp mesajı göstere basarak günlük zehrimizi aldık. Kimse bu kadar aptal olmamalıydı.

tapatalk

Konu serdarin suregelen ve gecmeyen bir sakatligi oldugu mu yoksa dayaniksiz olup farkli bolgelerden ama cokca sakatlanmasi mi ? Gorunurde ayni kapiya cikar gibi dusunulse de aslinda biri bile bile lades oteki ise zar atmak gibi bir sey , sanirim durum ikincisi

maliyetine gelince , sadece serdar ozelinde daha evvel de belirttigim gibi farkli bir durum var

bursanin bonservisi bu sekilde sisirmesinin sebebi bizde henuz kontratlari devam eden 3 oyuncuyu almayi kabul etmesi

ornegin bilalden hic faydalanamadilar ama senelik 1 milyon euro yu bizim yerimize odediler

benzer sekilde sanirim sercan ile furkan mi vardi neydi 2 adami daha aldilar

ve bu adamlarin ileriye yonelik odenecek ucretlerini bonservise eklediler

ahmet calik civarinda bir fiyata geldi serdar aziz . Biz sadece o ekstra 2 milyon euroyu oyunculara vermek yerine onlara vermeyip bursaya odedik

Çok fazla konuşmaya gerek yok bence bu da kazık yenilmiş transferlerden bir tanesidir.

Bence kaliteli bir oyuncu da değil. (kıstas elimizdeki kazmalarsa onlara göre daha iyi ama bu Serdar'ın iyi oyuncu olduğunu göstermez.)

Hadi herşeyi geçtim yerli en iyi oyuncu defans oyuncusu olduğunu bir an kabul edelim ama adam sakatlıktan kurtulup üst üste 5 maç bile oynayamıyor, napayım böyle bir oyuncuyu.

Not: Ahmet Çalık transferi Serdar'a göre daha kabul edilebilir bir transfer.

Evet kesin o 3 futbolcuyu aldılar diye fiyatı 4,5 Milyona çıkmıştır. Böyle mantık mı olur ya.

Sanki tanımıyoruz hortumcu Anadolu kulüplerini. Büyükleri kazıklamak için kanlarının son damlasına kadar pazarlık yapıyorlar.

Hamza var diye o 3 futbolcuyu aldılar zaten. Hamza istemiştir Bilal ve Sercanı kesin, yerli sevici olduğu için.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Çok fazla konuşmaya gerek yok bence bu da kazık yenilmiş transferlerden bir tanesidir.

Bence kaliteli bir oyuncu da değil. (kıstas elimizdeki kazmalarsa onlara göre daha iyi ama bu Serdar'ın iyi oyuncu olduğunu göstermez.)

Hadi herşeyi geçtim yerli en iyi oyuncu defans oyuncusu olduğunu bir an kabul edelim ama adam sakatlıktan kurtulup üst üste 5 maç bile oynayamıyor, napayım böyle bir oyuncuyu.

Not: Ahmet Çalık transferi Serdar'a göre daha kabul edilebilir bir transfer.
Tebrikler Tanju :005: İşte bu.

Olay bundan ibaret.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Ben bahsedilen 3 oyuncuya odeyecegimiz paradan kurtuldugumuzu soyledim , geri kalan yorum herkesin kendine aittir , dogru bulan olur bulmayan olur

anadolu klupleri buyukleri kazikliyor olabilir ama ortada bir gercek var , serdar i bu fiyata aldigimiz icin bursa bu adamlarin bizden alacaklari bedelleri ustlendi , bu bilinen bir sey

yoksa bizden aldiklari paralari bursanin bire bir odemesi anlamsiz otesi olurdu zaten

3 adamin da sozlesmesi ve + opsiyonlari vardi , hos bence bilal i gondermek hata oldu ama isin altinda bu sebep var

Adamda fizik denen bişey yok nasıl iyi stoper oluyor? Yapmayın gözünüzü seveyim. Adam 27 yaşına gelmiş oynadığı maçların çoğunu sakat geçirmiş. Dolayısıyla kendini geliştirme şansını da kaybetmiş. Omuz omuza mücadeledelerin hangisini kazanmış bir bakın bakalım.. Bir kaç top kapmakla iyi oyuncu olmuyor. Hava topları, topu doğru çıkarma ve ikili mücadele?

Ben bahsedilen 3 oyuncuya odeyecegimiz paradan kurtuldugumuzu soyledim , geri kalan yorum herkesin kendine aittir , dogru bulan olur bulmayan olur

anadolu klupleri buyukleri kazikliyor olabilir ama ortada bir gercek var , serdar i bu fiyata aldigimiz icin bursa bu adamlarin bizden alacaklari bedelleri ustlendi , bu bilinen bir sey

yoksa bizden aldiklari paralari bursanin bire bir odemesi anlamsiz otesi olurdu zaten

3 adamin da sozlesmesi ve + opsiyonlari vardi , hos bence bilal i gondermek hata oldu ama isin altinda bu sebep var
Böyle bir şeyin tek açıklaması var oda kazıklanmak. Üç adamın parasından kurtuluyorsun ama yerine yüksek bir bonservis ve yüksek bir maaş ile bir oyuncu alıyorsun, gönderdiğin oyuncularda (Sercan, Furkan ve Bilal) maaşları o kadar yüksek olan oyuncular değil. Üstelik aldığın oyuncudan bizim gibi Şampiyonluğa oynaması gereken bir takımın ihtiyacı olan verimi alamıyorsun.

Son düzenleme:
Böyle bir şeyin tek açıklaması var oda kazıklanmak. Üç adamın parasından kurtuluyorsun ama yerine yüksek bir bonservis ve yüksek bir maaş ile bir oyuncu alıyorsun, gönderdiğin oyuncularda (Sercan, Furkan ve Bilal) maaşları o kadar yüksek olan oyuncular değil. Üstelik aldığın oyuncudan bizim gibi Şampiyonluğa oynaması gereken bir takımın ihtiyacı olan verimi alamıyorsun.

Ben serdar in kotu stoper oldugunu dusunmuyorum , yani en azindan bizim bu butceyle capimiz anca bu seviye zaten

simdi giden 3 adamin kac sene sozlesmesi ,kac sene opsiyonu oldugu , kacar paralik alacaklarindan kurtuldugumuzu tam bilmiyorum ama 2-2,5 milyondan asagi degildir toplamda

Ben serdar in kotu stoper oldugunu dusunmuyorum , yani en azindan bizim bu butceyle capimiz anca bu seviye zaten

simdi giden 3 adamin kac sene sozlesmesi ,kac sene opsiyonu oldugu , kacar paralik alacaklarindan kurtuldugumuzu tam bilmiyorum ama 2-2,5 milyondan asagi degildir toplamda
Üç oyuncuda o miktardadır üç aşağı beş yukarı ama karşılığında senelik iki milyon euro alan bir oyuncu aldık ve bu oyuncudan malesef yararlanamıyoruz. Serdar iyimidir değilmidir bilemem çünkü bursada fazla izlemedim. Bize geldiğinde de fazla izleyemedik.

Ancak Serdara ayrılan bütçe ile onun ayarında tonla defans oyuncusu bulursun. Hata zaten burda, Serdarın durumu biliniyordu ve buna rağmen bu yanlış yatırım yapıldı.

Son düzenleme:
Üst Alt