Serdar Aziz: "Sarı kartım vardı diye yükselemedim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz: "Sarı kartım vardı diye yükselemedim"

Cy2q37mXAAAsOp6.jpg

Galatasaraylı futbolcu Serdar Aziz, penaltıya sebebiyet verdiği pozisyonda hatasının nedenini açıkladı.

Maçın ardından konuşan Serdar Aziz, "Kendimi iyi hissediyorum. Her geçen gün daha iyi oluyorum. Bugün iyi oynadık, daha farklı bir skor da alabilirdik ama olmadı. Penaltı pozisyonunda sarı kartım vardı diye topa rahat yükselemedim. Arkada arkadaşlarım vardır diye düşündüm. Neyse ki Muslera bizi kurtardı. Kendisine teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

Serdar Aziz: "Sarı kartım vardı diye yükselemedim"

kabız gibi topları kafayla havaya dikeceğine kaç tane topu altıpastan güvenli bölgeye uçan kafayla uzaklaştırdı.

Yanına biraz daha tecrübeli ve uzun boylu bir stoper bulabilirsek defansımız çağ atlar.

Serefsiz Mete'nin yedigi halt.

Daha mactaki ilk pozisyonda sari verdi, ki verdigi sari kart öyle aman aman verilmesi gereken bir kart degildi.

Savunmadaki istediğimiz sertliği verdi fakat biraz dengesiz giriyor toplara.Yediğimiz golde hatası var.Fakat sabri yetersizinin payı çok daha fazla.Adamın önüne doğru koşssa engelleyecek mal topa ayak koymaya çalıştı yedirdi golü.

Savunmadaki istediğimiz sertliği verdi fakat biraz dengesiz giriyor toplara.Yediğimiz golde hatası var.Fakat sabri yetersizinin payı çok daha fazla.Adamın önüne doğru koşssa engelleyecek mal topa ayak koymaya çalıştı yedirdi golü.

Ayrıca orada nasılsa Sabri vurur diye koşmaya zahmet etmeyen Hakan Balta da Sabri kadar suçlu

Eyyamcı Mete'nin yüzünden. Daha ilk faulü adamın, maçın basında ucuz bir sarı kart çıkardı. EPL'de o tarz pozisyonlara bazen faul bile vermiyorlar.

İyiye yakınsın, ama tam iyi değilsin. Yine de eldeki en iyi stopersin

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabri gibi yanında bir adam varsa arkanı daha iyi kolla
Sabri kulübün en büyük evlatçı tayfasıdır bilet herzaman sana kesilir

Üst Alt