Serdar Aziz: "Transfer görüşmelerine son verdim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz: "Transfer görüşmelerine son verdim"

Niye istifa etsin ki

Yonetim gider

Galatasaray yönetimleri pişkindir kolay kolay gitmez kendiliğinden.

Hoca istifa eder, taraftar olaya el koyar. Hoca geri gelir, beceriksizler gider. Yani umarım bu şekilde olur, senin dediğin olur Hamza.

Ya da istifa etmez Göztepe maçından sonra herşeyi ama herşeyi açıklar, içine atmaz, bunların beceriksizliklerini bir bir döker ortaya. Yani açıkçası yönetimi iyice taraftarın önüne atar ki taraftar gerekeni yapsın yönetimi yollama konusunda. Ama bu hiç hocanın tarzı değil, yapmaz yani.

Satış listesine koymakla kadro dışı bırakıp aceleyle takımdan göndermeye çalışmak arasında ciddi fark var. Benzer bir hatayı forvet transferi yapılmadan Gomis'in satışına onay vererek yaptı. Yönetimde kendisini uyarabilecek biri de olmayınca sonuç bu oluyor.

Hoca istifa eder, taraftar olaya el koyar. Hoca geri gelir, beceriksizler gider. Yani umarım bu şekilde olur, senin dediğin olur Hamza.

Ya da istifa etmez Göztepe maçından sonra herşeyi ama herşeyi açıklar, içine atmaz, bunların beceriksizliklerini bir bir döker ortaya. Yani açıkçası yönetimi iyice taraftarın önüne atar ki taraftar gerekeni yapsın yönetimi yollama konusunda. Ama bu hiç hocanın tarzı değil, yapmaz yani.
Hoca pişkin paragözdür kendi kendine gitmez. Anca antrenman da şutlanır.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocanin ben de yonetimi infaz edecegine inanmiyorum keske yapsa da kurtulsak ama yakismaz, soyledigin gibi tarzi da degil.

Taraftarla gelen taraftarla gider. M. Cengiz'in kendi lafiydi bu kadar istenmedigim bir yerde ben olsam durmam diyordu, Dursun hakkinda konusurken. Pazartesi genel kurul var orada biraz elestiri olur, Goztepe macindan sonra elestiriler devam eder transfer donemi sonu husran tescillenince uA'nin basini cektigi bir protesto baslar.

Bunlara siktiri cekerler kim gelirse gelir artik -- Fatinoglu mu, Korkut mu, Polat tekrar mi hazirlanir bilemem ama adaylar da olacaktir.

Olan su an elimizdeki 16m'ye olur. Sampiyonluk da mucizelere kalir.

Yine de biraz Sinan Bilginvari bir soylem olacak ama herkes diyor ki bu 16m'yi harcayin CL gelirinden olmayin, CL geliri 35m ki 16m harcaninca sampiyonluk garantisi de yok. Yani 16m harcayip totalde bunu 19m yapma riski almis oluyorsun. Ama aslinda harcamazsan elinde garanti bir 16m var yani.

Ha tabii sampiyonlugun yanmasi falan rezalet, hem de bu igrenc Medipol camiasi kazanacak paralari ve sampiyonlugu biz olmayacaksak. Ayrica CL ayni zamanda bir prestij meselesi ama su an bunlari dusunecek durumda degiliz maalesef.

Taraftar bir sonraki secimde dogru baskani desteklemeye ozen gostermeli. Dursun secildiginde forumun cogu Dursuncuydu, M.Cengiz secildiginde de M.Cengizciydi. Ben ikisini de desteklememis olmanin hakli gururunu tasiyorum mesela. Adaylarin soyledigi seylere kulak vermeli taraftar.

Satış listesine koymakla kadro dışı bırakıp aceleyle takımdan göndermeye çalışmak arasında ciddi fark var. Benzer bir hatayı forvet transferi yapılmadan Gomis'in satışına onay vererek yaptı. Yönetimde kendisini uyarabilecek biri de olmayınca sonuç bu oluyor.

Uyarip ne diyeceklerdi? "Aman hocam biz transfer yapamayiz sen satisa onay verme" mi

Serdar için yazmıştım o cümleyi. Kaderini ne kadar beceriksiz olduklarını kendisinin de çok iyi bildiği adamlara bırakırsa sonuçlarına katlanır.

Ne yapsin benim icin her seyden degerli, yillar once gitmekle hata etmisim dedigi camiasini yonetimi kotu diye terk mi etsin?

Biz farkindayiz kim isini kotu yapiyor kim iyi yapiyor. Terim kalir, yonetim gider.

Haftalardır diyorum takan yok. Fenerbahçe'den net 5 milyon € istendi. Verirseniz alırsınız dendi. Fenerbahçe'nin de bu durumda bize kaptıracağı 5 milyon € yok. Serdar giderse yalnızca Arabistan'a gider dedik. Son belliydi.

Ne yapsin benim icin her seyden degerli, yillar once gitmekle hata etmisim dedigi camiasini yonetimi kotu diye terk mi etsin?

Biz farkindayiz kim isini kotu yapiyor kim iyi yapiyor. Terim kalir, yonetim gider.

Gidip gitmemesi ayrı konu. Hatalı gördüğüm iki kararını belirttim sadece. Fevri davranışlardan kaçınıp gereksiz takıntılardan kurtulması, kendisine yancı aramak yerine işinin hakkını verebilecek profesyonellerle çalışması gerek. Bu anlayışla yeni yönetimle de aynı hatalar devam edecek ya da sorun yaşayıp ayrılmak zorunda kalacak.

Başkan yardımcımız, Kulüp avukatımız ve muhasip üyemiz ile birlikte ben ve menajerim 1 saat kadar toplantı yaptık, toplantı sonu birikmiş alacaklarım üstüne bir bedel alacakların da ilave edilmesi halinde sözleşmemin karşılıklı sona erdirilmesi yönünde mutabık kaldık ve 24-OCAK günü sabah 11'de Sözleşmemin fesih edilmesi konusunda randevulaştik, 25-OCAK günü sözleşmemin fesihi ile ilgili noter işlemleri için hüviyetimin yanıma alınması yönünde kulüp idari personeli tarafından arandım ve kulübe gittim 1 saat kadar kulüpte işlemler için bekledikten sonra, kulüp avukatı bana, Yönetim Kurulu toplantısı başlayacağı için imza ve noter işlemlerinin yetişemeyeceğini söyleyerek üzgün olduğunu ve işlemlerin Cuma sabahına sarktığını iletti ve kulüpten ayrıldık. Daha sonra anlaştığımız hususların aksine bir karar alındığını kulübümün internet sitesinden yayınlaması ile öğrenmiş oldum.

- Serdar Aziz

Nihai olarak özetlersek, kulübüm tarafından kulüp bulmam ve kadro dışı kalmam yönünde alınan karara ve isteğe saygı duydum, kulübüm tarafından fesih konuları ile ilgili isteklere de saygı duydum ve gerekli fedakarlığı yaptım, daha sonra kulübüm tarafından ayrılmamam yönünde alınan kararada saygı duyuyorum.

- Serdar Aziz

Hocanin ben de yonetimi infaz edecegine inanmiyorum keske yapsa da kurtulsak ama yakismaz, soyledigin gibi tarzi da degil.

Taraftarla gelen taraftarla gider. M. Cengiz'in kendi lafiydi bu kadar istenmedigim bir yerde ben olsam durmam diyordu, Dursun hakkinda konusurken. Pazartesi genel kurul var orada biraz elestiri olur, Goztepe macindan sonra elestiriler devam eder transfer donemi sonu husran tescillenince uA'nin basini cektigi bir protesto baslar.

Bunlara siktiri cekerler kim gelirse gelir artik -- Fatinoglu mu, Korkut mu, Polat tekrar mi hazirlanir bilemem ama adaylar da olacaktir.

Olan su an elimizdeki 16m'ye olur. Sampiyonluk da mucizelere kalir.

Yine de biraz Sinan Bilginvari bir soylem olacak ama herkes diyor ki bu 16m'yi harcayin CL gelirinden olmayin, CL geliri 35m ki 16m harcaninca sampiyonluk garantisi de yok. Yani 16m harcayip totalde bunu 19m yapma riski almis oluyorsun. Ama aslinda harcamazsan elinde garanti bir 16m var yani.

Ha tabii sampiyonlugun yanmasi falan rezalet, hem de bu igrenc Medipol camiasi kazanacak paralari ve sampiyonlugu biz olmayacaksak. Ayrica CL ayni zamanda bir prestij meselesi ama su an bunlari dusunecek durumda degiliz maalesef.

Taraftar bir sonraki secimde dogru baskani desteklemeye ozen gostermeli. Dursun secildiginde forumun cogu Dursuncuydu, M.Cengiz secildiginde de M.Cengizciydi. Ben ikisini de desteklememis olmanin hakli gururunu tasiyorum mesela. Adaylarin soyledigi seylere kulak vermeli taraftar.

En azından bizi ligde 2. Yapacak bir forvet alınmalı ki elemeyle CL’ye gitme şansımız olsun, geçemeyeceğiz bir tur değil.

Kar-zarar dengesi için CL şart. Yoksa seneye satacağımız adamların yerine o parayla topçu bile alamayız, sadece zararı kapatmak için satmış oluruz.

Gidip gitmemesi ayrı konu. Hatalı gördüğüm iki kararını belirttim sadece. Fevri davranışlardan kaçınıp gereksiz takıntılardan kurtulması, kendisine yancı aramak yerine işinin hakkını verebilecek profesyonellerle çalışması gerek. Bu anlayışla yeni yönetimle de aynı hatalar devam edecek ya da sorun yaşayıp ayrılmak zorunda kalacak.

Calistigi yonetimleri kendisi secmiyor

Fevri davranis, gereksiz takinti gibi seyleri netlestirirsen sevinirim

Hoca niye istifa edecek ki camiadaki en güçlü kişi şuan kendisi 2 3 dakikalık 1 video çekse yönetimi bile düşürebilecek kadar güçlü, hoca bu hakkını işler kötü giderse köprüden önceki son çıkışı kaçırdığımızda kullanacak tabii umarım oralara düşmeyiz.

Şuan biri istifa edecekse güçsüz olan yönetim olur, yönetim tarftar tepkisinden çekindi bence serdar mevzusunda hocaya mobing falan bana mantıklı gelmiyor hocanın istifasından sonra tarftarla karşıkarşıya gelirler bunu da göze alacak güçleri yok

Nihai olarak özetlersek, kulübüm tarafından kulüp bulmam ve kadro dışı kalmam yönünde alınan karara ve isteğe saygı duydum, kulübüm tarafından fesih konuları ile ilgili isteklere de saygı duydum ve gerekli fedakarlığı yaptım, daha sonra kulübüm tarafından ayrılmamam yönünde alınan kararada saygı duyuyorum.

- Serdar Aziz
büyük galatasaraylı

Yönetim karar vermiş.....

Gitmesine hoca karar vermişti....

Acaba hoca gidecimi sorusu gelmiyor değil. Burada artık bayram edenler olur o vakit.

Üst Alt