Serdar Aziz: "Transfer görüşmelerine son verdim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz: "Transfer görüşmelerine son verdim"

Nihai olarak özetlersek, kulübüm tarafından kulüp bulmam ve kadro dışı kalmam yönünde alınan karara ve isteğe saygı duydum, kulübüm tarafından fesih konuları ile ilgili isteklere de saygı duydum ve gerekli fedakarlığı yaptım, daha sonra kulübüm tarafından ayrılmamam yönünde alınan kararada saygı duyuyorum.

- Serdar Aziz
Istanbulda bir aslan var.

Calistigi yonetimleri kendisi secmiyor

Fevri davranis, gereksiz takinti gibi seyleri netlestirirsen sevinirim

İdari ve sportif çalışanlar da yapının içinde. Hanedar başarılı olduğu için mi görevde ? Kondisyoner konusu var örneğin her iki duruma da örnek olan. Oyuncu seçiminde, oyun anlayışında verdiği çoğu kararda takıntı yapıyor. Yaptığı hataları kabullenemiyor. Fevri davranışları ''onu çekme bunu çek'' den kebapçı basmaya kadar çok uzun bir liste oluşturur zaten.

Serdar’ın gerçekten gitmekten vazgeçtiğini falan düşünen yoktur herhalde? Aklı sıra bedava gidecekti hesabı tutmayınca rol kesiyor. Sezon sonuna kadar beklesin kenarda o zaman bakarız.

Ben karakterinden şüphe duymuyorum adamı kovuyorsun istediği takıma gider sizene yok Fener’e gitmiş bilmem ne ! Ne yapacak Türkiye’nin 2. Büyük klübüne gidecek tabii. Karaktersiz olsa parasını isterdi boş yapmayın ihtiyacımız var belki düzeltir kendini

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yav çok garip insanlarsınız Serdar'a yapılanlar size yapılsa ne tepki verirsiniz merak ediyorum. Adamın zaten birikmiş alacağı var, ne alacak talep etmiş ne kulübü icraya falan vermiş. Futbolcular paraya ihtiyacı pek olan insanlar değil ama adam aylarca bedava oynamaya da mecbur değil. Sonra git diyorsun adama o da tamam diyor başka kulüple anlaşıyor normal olarak. Zaten adama parasını vermemişsin, şimdi bonservisini de vermiyorsun. Bence bonservisini vermemek doğru ama adama vereceğiz demişsin o da gidip görüşmüştür fenerle ya da beşiktaşla falan. Sonra cayıyorsun dalga geçer gibi, adam da iyi ben yatarak kalırım diyebilir. Burada Serdar mı şerefsiz oluyor? Bakış açınız ciddi derecede sıkıntılı. Aslında bakış açısı da değil de neyse biatçılık tamamen. Serdar, Terim kararıyla değil de yönetim kararıyla bu duruma düşse şu an kahraman olmuştu.

Yav çok garip insanlarsınız Serdar'a yapılanlar size yapılsa ne tepki verirsiniz merak ediyorum. Adamın zaten birikmiş alacağı var, ne alacak talep etmiş ne kulübü icraya falan vermiş. Futbolcular paraya ihtiyacı pek olan insanlar değil ama adam aylarca bedava oynamaya da mecbur değil. Sonra git diyorsun adama o da tamam diyor başka kulüple anlaşıyor normal olarak. Zaten adama parasını vermemişsin, şimdi bonservisini de vermiyorsun. Bence bonservisini vermemek doğru ama adama vereceğiz demişsin o da gidip görüşmüştür fenerle ya da beşiktaşla falan. Sonra cayıyorsun dalga geçer gibi, adam da iyi ben yatarak kalırım diyebilir. Burada Serdar mı şerefsiz oluyor? Bakış açınız ciddi derecede sıkıntılı. Aslında bakış açısı da değil de neyse biatçılık tamamen. Serdar, Terim kararıyla değil de yönetim kararıyla bu duruma düşse şu an kahraman olmuştu.
Son iki cümle öldürücü nitelikte.

sent via GSC

İdari ve sportif çalışanlar da yapının içinde. Hanedar başarılı olduğu için mi görevde ? Kondisyoner konusu var örneğin her iki duruma da örnek olan. Oyuncu seçiminde, oyun anlayışında verdiği çoğu kararda takıntı yapıyor. Yaptığı hataları kabullenemiyor. Fevri davranışları ''onu çekme bunu çek'' den kebapçı basmaya kadar çok uzun bir liste oluşturur zaten.

Kondisyoner getirdi yeni. Baska kimi getirebilir, sportif direktor falan mi transfer gorusmesi yapmasi icin?

Kadrodaki her oyuncu sans buldu, hatta bircok genc oyuncu da sans buldu sezon boyunca. En fazla sayida topcu oynatan takimiz ligdeki. 4-3-3, 4-4-2, 3-5-2, 4-6-0 oynandi. Bilmiyorum beklentin ne.

Fevri davranislari konusunda haksiz degilsin ama geldiginden beri bir sey yapmisligi da yok. 10 mac ceza yedi ama bu kendisinden cok TFF'yle ilgili acikcasi.

Serdar'in alacagi oldugunu nereden biliyorsun?

Once seni bedava yollayacagiz denildigini sonra da vazgecildigini nereden biliyorsun?

Bence hangi kaynaklara inanip hangilerine inanmadigina dikkat et.

O zaman ben de su aci gercegi soyleyeyim: Vizyoncu tayfanin buyuk bir kismi Serdar'i Terim degil de Mancini gibi fantastik Avrupali bir hoca bu sekilde yollasaydi "oooo hocam coplerin biletini kesiyor" cekerdi.

Serdar'in alacagi oldugunu nereden biliyorsun?

Once seni bedava yollayacagiz denildigini sonra da vazgecildigini nereden biliyorsun?

Bence hangi kaynaklara inanip hangilerine inanmadigina dikkat et.

O zaman ben de su aci gercegi soyleyeyim: Vizyoncu tayfanin buyuk bir kismi Serdar'i Terim degil de Mancini gibi fantastik Avrupali bir hoca bu sekilde yollasaydi "oooo hocam coplerin biletini kesiyor" cekerdi.

Dostum Serdar kendisi açıklamış ya İnstagram'dan, hangi kaynaktan bahsediyorsun tam olarak?

Üst Alt