Serdar Aziz - Sayfa 190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Transfer raporu bölümünde cevap yazamıyorum burdan söyliyim
Serdar benim sevdiğim bi oyuncu
Bazı dengesizler ve beni karşısında gördüğünde fare gibi kaçıcak delik Arıcak bikaç kişi benim oraya yazamamamdan da istifadeyle abuk subuk konuşuyorlar
İkincisi ben Galatasaray taraftarıyım.Serdarın karısını da görmek zorunda değilim.Ortada bir sorun olmasa satış listesine koyulmazdı.
Evet tek özelliği Serdar’ın karısı olmak dedim.Bunun neresi kadın düşmanlığı?Bu kadar popülist olmayın.Güldürmeyin kendinize..
Serdarı etiketleyip böyle gözden düşmesine sebep olan da karısıdır..
Kendi mabadını koruyamıcak çomarlar, Elalemin avukatlığına soyunuyor
Sanki biz Serdar’ı sevmiyoruz , sanki biz Galatasaraylı değiliz.

Bazı dengesizler ve beni karşısında gördüğünde fare gibi kaçıcak delik Arıcak bikaç kişi benim oraya yazamamamdan da istifadeyle abuk subuk konuşuyorlar
İkincisi ben Galatasaray taraftarıyım.Serdarın karısını da görmek zorunda değilim.Ortada bir sorun olmasa satış listesine koyulmazdı.
Evet tek özelliği Serdar’ın karısı olmak dedim.Bunun neresi kadın düşmanlığı?Bu kadar popülist olmayın.Güldürmeyin kendinize..
Serdar merdar tamam kardeş de... Türkçenden tiksindim resmen... "-mıcak" ne menem bir yazımdır...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Baska kisiler de sana yanlis kelimeler kullanmislar okudum ama senin attigin ilk mesaj hakaret iceren kelimeler barindiriyordu

Elestirebilirsin fakat hududu biraz goz ardi etmistin . O yuzden sutlamislar seni konudan sanirim

Uzatirsan buradan da gonderirler . Fakat elestirini de kimse yasaklayamaz , serdar in kendisi ya da esi senin benim gonlume gore paylasimlarini ayarlayacak degiller , isvereni yani kulup yanlis bir sey gorurse gereken adimi atar

Kisaca hakaret olmadan elestirebiliriz ama karisamayiz ...

Baska kisiler de sana yanlis kelimeler kullanmislar okudum ama senin attigin ilk mesaj hakaret iceren kelimeler barindiriyordu

Elestirebilirsin fakat hududu biraz goz ardi etmistin . O yuzden sutlamislar seni konudan sanirim

Uzatirsan buradan da gonderirler . Fakat elestirini de kimse yasaklayamaz , serdar in kendisi ya da esi senin benim gonlume gore paylasimlarini ayarlayacak degiller , isvereni yani kulup yanlis bir sey gorurse gereken adimi atar

Kisaca hakaret olmadan elestirebiliriz ama karisamayiz ...

Sinan ben fikrimi söyledim yukarıda ettiğim laflar sana değil zaten.
Ben bi taraftarım.
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz, ortada büyük bi sorun var.
Maça çıkmayıp tatile gitmiş, karısı etikletlemese bu konu meydana bile çıkmazdı
Serdar’ı kim yakmış oldu bu durumda?
Gözden düştü çoğu taraftarın ve Fatih hocanın
Satış listesine koydular işte.
Diğer söylediğimin de arkasındayım
2-3 sene sonra Serdar Anadolu takımında oynasa kimse Serdar’ın karısını bile bilmez, kimsenin umrunda da olmaz diyorum
Ya da futbolu bıraksa da kimse sallamaz..
Ama Benim hastası Olduğum takımı huzurluğa sürüklemeye hakkı yok
Tamam parası var ve o tatile gidiyo, ama bunu burnumuza sokmaya hakkı yok ve benim tutuğum takımı karıştırmaya hakkı yok.Yaptığı o aptalca etiketleme bütün rakiplerimizin maşalarına koz verdi.
En garanti oyuncu Serdar diyoruz, o bile kesin değil şuan
Defansta o da giderse bu sefer bi adam daha bulmaya uğraşıcaz üstelik hiç gerek yokken.
Ama bazı mallar geliyor avukatlık yapıyo burda..
Karşıma çıksalar buldozer gibi üstlerinden geçer salladıkları adam haberlerinde yok.
Herşeyi şiddetle çözmek zorunda değiliz.Orantısız güce sahibim ama şiddetten nefretten ederim
Ama bu demek değilki cevap yazamadığım yerde ileri geri herkes konuşabilir
Arz ederim

Sinan ben fikrimi söyledim yukarıda ettiğim laflar sana değil zaten.
Ben bi taraftarım.
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz, ortada büyük bi sorun var.
Maça çıkmayıp tatile gitmiş, karısı etikletlemese bu konu meydana bile çıkmazdı
Serdar’ı kim yakmış oldu bu durumda?
Gözden düştü çoğu taraftarın ve Fatih hocanın
Satış listesine koydular işte.
Diğer söylediğimin de arkasındayım
2-3 sene sonra Serdar Anadolu takımında oynasa kimse Serdar’ın karısını bile bilmez, kimsenin umrunda da olmaz diyorum
Ya da futbolu bıraksa da kimse sallamaz..
Ama Benim hastası Olduğum takımı huzurluğa sürüklemeye hakkı yok
Tamam parası var ve o tatile gidiyo, ama bunu burnumuza sokmaya hakkı yok ve benim tutuğum takımı karıştırmaya hakkı yok.Yaptığı o aptalca etiketleme bütün rakiplerimizin maşalarına koz verdi.
En garanti oyuncu Serdar diyoruz, o bile kesin değil şuan
Defansta o da giderse bu sefer bi adam daha bulmaya uğraşıcaz üstelik hiç gerek yokken.
Ama bazı mallar geliyor avukatlık yapıyo burda..
Karşıma çıksalar buldozer gibi üstlerinden geçer salladıkları adam haberlerinde yok.
Herşeyi şiddetle çözmek zorunda değiliz.Orantısız güce sahibim ama şiddetten nefretten ederim
Ama bu demek değilki cevap yazamadığım yerde ileri geri herkes konuşabilir
Arz ederim
Kubat bire bir senin mesajından alıntı yaparak olmasa bile bugün bu konuda yazılanlara ben de tepki verdim ve bu tepkimin hala arkasındayım.

İstersen avukatlık de, ister mal de ama ben de sana açık açık yazıyorum, yazdıkların doğru değildi. Hele sana ve bugüne kadar forumda çizdiğin profile hiç yakışmadı.

Yaşanan sıkıntı sebebi ile haklı olabilirsin, karısının yaptığı o tatil paylaşımı yüzünden kulübümüz sıkıntı yaşıyor ama bugün yazdıkların üslup olarak yanlıştı. Ben son günler de yaşanan ayrılık söylentilerinin sadece bu olay ile ilgili olduğunu düşünmüyorum orası ayrı.

Hele kadının bugün konuda paylaşılan paylaşımında hiç bir şey yok. Dün gece bir çok kişi gibi eğlenmeye çıkmışlar. Bu ne bizi ilgilendirir ne de takım ile ilgili bir bağlantısı var. Takım resmi olarak tatilde, yılbaşı gecesi de her insan gibi onlar da eğlenmeye çıkmış. Bizi veya takımı bunun neresi alakadar eder?

Kubat bire bir senin mesajından alıntı yaparak olmasa bile bugün bu konuda yazılanlara ben de tepki verdim ve bu tepkimin hala arkasındayım.

İstersen avukatlık de, ister mal de ama ben de sana açık açık yazıyorum, yazdıkların doğru değildi. Hele sana ve bugüne kadar forumda çizdiğin profile hiç yakışmadı.

Yaşanan sıkıntı sebebi ile haklı olabilirsin, karısının yaptığı o tatil paylaşımı yüzünden kulübümüz sıkıntı yaşıyor ama bugün yazdıkların üslup olarak yanlıştı. Ben son günler de yaşanan ayrılık söylentilerinin sadece bu olay ile ilgili olduğunu düşünmüyorum orası ayrı.

Hele kadının bugün konuda paylaşılan paylaşımında hiç bir şey yok. Dün gece bir çok kişi gibi eğlenmeye çıkmışlar. Bu ne bizi ilgilendirir ne de takım ile ilgili bir bağlantısı var. Takım resmi olarak tatilde, yılbaşı gecesi de her insan gibi onlar da eğlenmeye çıkmış. Bizi veya takımı bunun neresi alakadar eder?

Kenancım sevgili kardeşim Benim burda söylediğim laflar sana değildi lütfen alınma.Sen tepki verebilirsin, tenkid de edebilirsin. sıkıntı yok Belki ben yanlış bişey demiş olabilirim ama tam olarak söylemek istediğim bu yukarıda söylediklerim..
Ben Galatasaray söz konusu oldu mu anamı babamı tanımam.Hele bi kadın yüzünden takımım bundan zarar görücekse sinirlenirim ve tepki verebilirim..
Görmek istemiyorum abi Futbolcuların karılarını..Bi faydaları yok, görgüsüz görgüsüz fotoğraf paylaşmaktan başka.Fatih hoca da benim gibi düşünüyor ki bu konu buralara geldi..
Yoksa beni ırgalamıyor açıkcası serdar bu takımda olmasa tanınmıcak birisi..
Benim derdim Galatasaray hayatım Galatasaray

Affedilmeli. Eloğlu yokluktan Akbaş'lara , Sadık'lara çullanıyor. Bunlardan 2 gömlek üstün adamı bu kadar harcamamalıyız. Depresyon Maicon ve toy Ozan'a güvenip yola çıkılmaz.

Affedilmeli. Eloğlu yokluktan Akbaş'lara , Sadık'lara çullanıyor. Bunlardan 2 gömlek üstün adamı bu kadar harcamamalıyız. Depresyon Maicon ve toy Ozan'a güvenip yola çıkılmaz.
Bu da müzmin sakat. 3 maç oynayıp koca sezon yatarak para kazanan bir adam.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

images

Sanane lan milletin karısından? Dil uzatmak kimseye düşmez milletin karısına. Alttarafı bir fotoğraf paylaşmış kadın, ki şu ana kadar - hatta şu anda dahil- kötü bir olayla anılmadı. İsterse vasıfsızın önde gideni olur, sanane kardeş? Çok meraklısınız saçma sapan dil uzatmaya sosyal medyadan.

Yok dozer gibi ezermişte, yok şöyle olurmuş. Lafını bileceksin. Sonra git artizliğini kime yaparsan yap klavyenden.

Son düzenleme:
Ha birde, İzmir'de yaşıyorum ben. Eğer klavye delikanlılığına devam edeceksen açık adresimi de iletirim özelden bir sorunun olursa. Madem buldozermişsin.

Çomar demişsin millete, çomarlığın alasınıda sen yapmışsın. Ne desem boş zaten. Ha şimdi kalkıp avukatı mısın sen dersin, kendi kaliteni ispatlamış olursun. Güzel, devam et.

Ha birde, İzmir'de yaşıyorum ben. Eğer klavye delikanlılığına devam edeceksen açık adresimi de iletirim özelden bir sorunun olursa. Madem buldozermişsin.

Çomar demişsin millete, çomarlığın alasınıda sen yapmışsın. Ne desem boş zaten. Ha şimdi kalkıp avukatı mısın sen dersin, kendi kaliteni ispatlamış olursun. Güzel, devam et.

Klavye delikanlılığı yapan sensin.Senle bi derdim yok.Zaten seni hiç kastetmemiştim, üstüne alınmışsın..Bana bu üslupla yazarak benden daha mı kibar biri oldun? Üstelik senle herhangi bi problemim yokken?
Dediğim gibi şiddetten nefret ederim, İzmire kavga etmeye gelecek kadar da işsiz değilim.Şişli Bomontideyim.Eğer sen İzmirden maça falan geldiğinde boş vaktin olursa ortak bi yer belirleyip konuşuruz suallerine cevap veririm ben de.

Üzdü. Serdar'ı severdim sakatlık problemi dışında gayet iyi stoperdi. En kötü ihtimalle çok sağlam yedek olurdu. Tabii yedek için maaşı biraz yüksek. Hocanın bunu yapmak için haklı bir sebebi olduğuna inanmaktan başka yapacak bir şey yok. Yıllardır beraber çalıştığı bir adam çünkü.

Beşiktaş ya da fener 5 milyon verirse gitmesine üzülmem ama düşük ihtimal onların da paraları yok. Bari son bir kıyak yapıp arap-çin takımlarının teklifini kabul etsin diyeceğim ama eşinin buna razı olacağını hiç sanmıyorum. Bir süre kadro dışı kalacak bence. Sene sonu satılır ancak.

Son düzenleme:
Bilen bilir hiç sevmem de beğenmem de ama bu şekilde ve bu şartlarda yollanması resmen saçmalık.

Bari sezon sonunu bekleselerdi hem alıcı bulma ihtimalin daha yüksek olurdu en azından. Yerine adam alabilecekleri bile muamma.

Hoca nın egosuna yenik düştüğü yeni bir olay ile karşı karşıyayız yine.

sent via GSC

Egoyla alakası ne burası Galatasaray herkes yerini bilecek bu işler tudoru rieenkink oyuncağa çevirmeye benzemiyor

Galatasaray Düşmanlarının .........

Üst Alt