Serdar Aziz

İbrahim Gençtürk

Manfréa Bolgen
10 Numara!
güle güle cesuryürek

yediremeyenler tarafından yollandın, yerin dolmazsa onların da hepsi gider merak etme, olan yine takıma olur.

İlyas Sabankay

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Melo takim arkadasinin gozunu morartti.O zaman niye durus gostermedi.Bari Fener ya da Besiktas'a yollama ihanetine girmeyin.

Enes Dalmış

10 Numara!
Olayların buraya kadar gelmesi benim çok zoruma gitti üzüldüm resmen

Ama eminim ki sorun Fatih Terim 'in Serdar 'ı çok önceden beri takımda istemeyişidir, yoksa vay Sivas maçında oynamadı vay 3 maç ceza aldı filan bunlar hep bahane

Sorun ceza almaksa aynı şekilde saçma sapan bir cezayı Fatih Terim 'de almadı mı ? sorun takımı yalnız bırakmaksa Fatih Terim 10 maç yalnız bırakmadı mı takımı ?

Dün A spor 'da bir görüntü izledim takım otobüsünden ilk Serdar iniyor, Fatih Hocanın oraya geldiğini görünce ona doğru dönüyor ama Fatih Terim yüzüne bile bakmıyor arkasından Nagatomo inince sarılıyor selamlaşıyor vs. bu görüntü ne zamana ait bilemem ama belli ki olay çok önceye davranıyor

Serdar 'ın harcanmasının sebebi Fatih Terim 'in egoları bana göre ...

Kubat Tokmakçı

Parçalı Üye
Kenancım sevgili kardeşim Benim burda söylediğim laflar sana değildi lütfen alınma.Sen tepki verebilirsin, tenkid de edebilirsin. sıkıntı yok Belki ben yanlış bişey demiş olabilirim ama tam olarak söylemek istediğim bu yukarıda söylediklerim..
Ben Galatasaray söz konusu oldu mu anamı babamı tanımam.Hele bi kadın yüzünden takımım bundan zarar görücekse sinirlenirim ve tepki verebilirim..
Görmek istemiyorum abi Futbolcuların karılarını..Bi faydaları yok, görgüsüz görgüsüz fotoğraf paylaşmaktan başka.Fatih hoca da benim gibi düşünüyor ki bu konu buralara geldi..
Yoksa beni ırgalamıyor açıkcası serdar bu takımda olmasa tanınmıcak birisi..
Benim derdim Galatasaray hayatım Galatasaray
Ne diyorsak o..
Burası Galatasaray dingonun ahırı değil
Karısı yaktı..
Halbuki çok sevdiğim bir oyuncuydu
Bu kadar göz önündeysen attığın her adıma dikkat etmelisin..Bizim gibi sıradan insanlar gibi kafana göre orda burda istediğini yaparsan cezayı keserler
Şimdi bir daha zor bulursun böyle bir camia..
Fatih hoca babasını bile affetmez.Beni tenkid edenler siz bunu anlamıyorsunuz renktaşlarım.Keşke benim sizle kavga etmemle bu sorun çözülseydi..

Arda Yıldırım

Parçalı Üye
Resmi site hemen açıklama yapmalı bu olay hakkında her ne yasandıysa tek tek açıklanmalı eşinin yaptıgı büyük terbiyesizlik ama bence daha başka şeylerde var

Gökhan Bilgin

Kırmızı Üye
Darısı Eren'in başına. En kritik yerde ne karın ağrıları bitti ne bacak ağrıları bitti. Yallah maldivlere.

Ahmet Özgün Güven

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Melo'yu gönderseydi o sezon şampiyon olamazdık. Süper final arifesinde oldu yanlış hatırlamıyorsam. Şu an transfer sezonundayız ve söylenenlere göre 1-2 olay değil Serdar'ın gönderilmesinin sebebi. Genel bir memnuniyetsizlik var.

Tugay Yigit

Tecrübeli Üye
2,5 milyona gider ve hoca cikip utnamadan iyi para aldik der cikar.

Yerine iki ybaanci gelir ve 1-2 ay sonra 7+3 yabanci siniri cikar ve hocanin reaksiyonuda böyle olur.

ExAG4lA.png

Enes Dalmış

10 Numara!
Hayırlısı olsun genel olarak hiçbir futbolcunun arkasından ağlamam ha Serdar 'ın ayılışı çok zoruma gitti üzüldüm ama Bruma ayrılınca da üzülmüştüm Elmander gittiğinde de Melo gittiğinde de ama bir şekilde Galatasaray var olmaya devam ediyor Serdar olur veya olmaz

Önemli olan Galatasaray ne olursa olsun ...

Yolun açık olsun be Serdar 'ım :sarıkalp::kırmızıkalp:

Gürkan Karadeniz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katkıları için teşekkür ediyorum.
Maldivlerde transfer olabileceği bir lig olmadığı için üzgünüm.

Ercan Kinay

10 Numara!
Seni böyle hatirlayacagiz

Galatasaray Düşmanlarının .........

Şükrü ERDEN

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Web sitesi
reddit.com
Haberler dogruysa yolun acik olsun son kral

Kazanilan sampiyonlukta verdigin katkidan dolayi tesekkur, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz

Elveda

1546517681948.png

Üst Alt