Serdar Aziz

Hayri Cund

MİKSER ALTAN
GSC Efsanesi
2 milyon alacagi olan adamdan sakat sakat oynamasini fln beklemek

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Haberler dogruysa yolun acik olsun son kral

Kazanilan sampiyonlukta verdigin katkidan dolayi tesekkur, kariyerinin geri kalan bölümünde başarılar diliyoruz

Elveda
Sen mesela Serdarı çok beğenen öte yandan da Allah kerim Fatih Terim diyen birisisin.

Tam olarak ne düşünüyorsun bu konu hakkında? Sezon sonunda yollamak çok daha mantıklı olmaz mıydı sence de.

Serdar varken bile stoper lazımdı bize şimdi 2 stoper lazım olacak. Bir de Maicon gitsin diye her türlü şeyi deniyoruz.

Stoperdeki sayısal eksikliği giderebilecekler mi bakalım. Bilirsin Serdarı sevmem de beğenmem de ama ondan iyisini geçtim bence onun ayarında birini bile alamayacaklar bunlar bu kış transfer dönemi.

sent via GSC

Şükrü ERDEN

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Web sitesi
reddit.com
Sen mesela Serdarı çok beğenen öte yandan da Allah kerim Fatih Terim diyen birisisin.

Tam olarak ne düşünüyorsun bu konu hakkında? Sezon sonunda yollamak çok daha mantıklı olmaz mıydı sence de.

Serdar varken bile stoper lazımdı bize şimdi 2 stoper lazım olacak. Bir de Maicon gitsin diye her türlü şeyi deniyoruz.

Stoperdeki sayısal eksikliği giderebilecekler mi bakalım. Bilirsin Serdarı sevmem de beğenmem de ama ondan iyisini geçtim bence onun ayarında birini bile alamayacaklar bunlar bu kış transfer dönemi.

sent via GSC
Saçma bir karar oldugunu düsünüyorum.

Fatih Terim konuyu takip ettiysen bu sezon Feghouli üzere hocayi bir kaç defa elestirdim. Önce Feghouli, simdi Serdar kararla beraber oyuncu hk. dogru olmayan kararlar aldigini düsünüyorum. Allah kerim Fatih terim ama bazen saçmaladigi bir gerçek maalesef.

Bu beceriksiz yönetim ile en az Serdar kadar iyi savunma topcusu bulabilecegimizi de pek sanmiyorum. Umarim yanilirm.

Onur Yücel

Aslan Üye
Bana göre büyük yanlış yapıldı. Anlık sinirle vs. alınmamalı bu kararlar. Serdar'ın elbette hataları vardır ama konuşup anlaşılmalıydı bir şekilde. Mali açıdan bu kadar zor bir dönemde hele ki devre arasında takımda öyle-böyle oynayan bir ismini göndermek büyük hata.

Bu şartlarda Serdar'dan iyi yerli stoper imkansız. Ne yaptıysa sene sonuna kadar bir şekilde idare edip sene sonu güzelce yollanmalıydı.

Umarım bu risk tutar, bende hocadan özür dilerim.

İlyas Sabankay

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Melo'yu gönderseydi o sezon şampiyon olamazdık. Süper final arifesinde oldu yanlış hatırlamıyorsam. Şu an transfer sezonundayız ve söylenenlere göre 1-2 olay değil Serdar'ın gönderilmesinin sebebi. Genel bir memnuniyetsizlik var.
İste o gun mukemmel bir is yapip medyadan once olayi aciklayip,once kadro disi birakir gibi yapti.Sonra takimin gelecegi icin en dogrusunu yapip geri almisti takima.Melo da transfer doneminde tatilini uzattigi bahanesiyle Unal Aysal tarafindan elestirilmisti hatirliyorsaniz.Yani o da Serdar'in mevzusuna benziyor.

Eger Serdar profesyonellik sinirlarini fazla astiysa adam gibi aciklasinlar.Oyle uyusmadik gibi yuvarlak cumlelerle aciklanamaz.Bizim istegimizde takimin cikari.Yoksa Eren'i ayni sebeple kadroya almadi ama kimse haksizsin demiyor.

Ercan Kinay

10 Numara!
Hoca günü kurtarmanın peşinde degil net
Ereni göndermek bile sayı olarak sıfır forvet oluyor demek

Galatasaray Düşmanlarının .........

Onur Bakır

10 Numara!
iyi bir türk stoper olabilir ama istikrarı yoktu malesef.. en sevdiğim yönü; rakip hücuma çıkarken santrafora atılan topta direk onu karşılaması ve onu oynatmamaya çalışması. yani hemen rakibi bozması mesela bu ozanda yok maiconda da yok. maicon bunu sadece hava topunda yapabiliyor. ama dediğim gibi geçen sezon dışında istikrarı yok saçma sapan kartlardan dolayı ve sakatlıktan dolayı maç kaçırmış.

bu sezon
18-19 serdar.png

16-17

16-17 serdar.jpg

15-16 bursa

15-16 serdar.jpg

Hakan Atasoy

Tecrübeli Üye
Seni çok sevmiştim. İlk defa bir türk oyuncuya bu kadar ısınmıştım. Geleceğin kaptan adaylarından görülüyordun. Yolun açık olsun yaşattıkların için çok teşekkürler. Karakterli,gerektiğinde kendini yok pahasına sakatlayacak uğruna takımla savaşan adam. Evet ben seni bu şekilde gördüm. Bu şekilde gönderilmeyi haketmedin. Tekrardan yolun açık olsun her şey için teşekkürler.

İlker Atasay

Kırmızı Üye
Şu takımda, Allah var yukarıda gitmesini en çok istediğim adamlardan biriydi erenle beraber, Bilmiyorum ben hislerime hep inanmışımdır bu adamların hep bile bile oyundan cıktığını düşünüyordum. Müzmin sakat rvp bile 3 yıldır bu takımda olan serdar'dan daha çok maça cıkmış düşünebiliyormusunuz. Ayaklarına darbe alıp kafalarını tutup maçtan çıkıyorlardı kaç defa şahid oldum. Son yaptığı mide bulantısı olayı ile tüy dikti zaten. İyi stoperdi , şampiyonlukta tuzu biberi varmı var eyvalllah ALLAH razı olsun ama bu adamlarla yürümeyeceği aşikardı bu adamlarla yola çıkılmaz hoca bunu anladı. Bunu hocadan daha iyi kimse anlayamaz bülent korkmaz ile bi roportajı vardı bi tv programında konuşuyolardı onu dinlerseniz zaten anlarsınız.

Alper Altun

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Bunun 2 milyon alacagi yoktur, TL olabilir ama Euro asla. Euro olsa 1 senelik maasi olur, bu imkansiz.

Erdi Güneş

Tecrübeli Üye
Uzun süre bizde kalacağını düşündüğüm bi oyuncuydu. Olayın perde arkasını bilmiyorum ama kararın yanlış olduğunu düşünüyorum. Hayırlısı olsun ne diyelim.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
Yavastan tarihi bolumune alabiliriz..

Uğur Yılmaz

non fui, fui, non sum, non curo
GalataSarayı Efendileri
Açıkçası Serdar ölüp bittiğim bir tip değil, zamanlaması tartışılabilir ve tabii hangi takıma hangi şartlarda gittiği de süreci daha netleştirecek ama öyle veya böyle umarım g.tü başı ayrı oynayan bazı topçulara ders olur bu ayrılık.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abdurrahman Oğuz

Kırmızı Üye
Bu arkadaş yanlış hatırlamıyorsam Milli maç arasından önce sakatım diyip ligde oynamadı.Sonra Milli takımda ilk 11 çıkmıştı.

Ahmet Özgün Güven

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
İste o gun mukemmel bir is yapip medyadan once olayi aciklayip,once kadro disi birakir gibi yapti.Sonra takimin gelecegi icin en dogrusunu yapip geri almisti takima.Melo da transfer doneminde tatilini uzattigi bahanesiyle Unal Aysal tarafindan elestirilmisti hatirliyorsaniz.Yani o da Serdar'in mevzusuna benziyor.

Eger Serdar profesyonellik sinirlarini fazla astiysa adam gibi aciklasinlar.Oyle uyusmadik gibi yuvarlak cumlelerle aciklanamaz.Bizim istegimizde takimin cikari.Yoksa Eren'i ayni sebeple kadroya almadi ama kimse haksizsin demiyor.
Melo olayı ancak o kadar iyi yönetilebilirdi. Hastane, hemen basın toplantısı takım içi karar vs diye halletmiştik.
Serdar'ın profesyonellik sınırlarını aşan bir hareketi olduğunu sanmıyorum özellikle hocanın videosundan sonra. Serdar üzerinden takıma mesaj veriyor büyük ihtimalle ama doğru yapıp yapmadığını zaman gösterecek. Bakalım bizim oyuncular nasıl bir reaksiyon verecek bu olay sonrasında? Böyle radikal bir olaya gerek yoktu bana göre, o kadar kötü durumda değiliz takımın şoklanmaya değil sakin kalıp top oynamaya ihtiyacı var. Yeterince aksiyon yaşadık ligin ilk yarısı, sebepleri bizden bağımsız da olsa.

Kenan Ünal

Baba Gündüz
Gerçekten bu tür hamlelerin diğer oyunculara ders olacağını mı sanıyorsunuz? Koca koca adamlar, kapı gibi de sözleşmeleri var. Disiplin karşılıklı saygı ile sağlanır böyle hamleler ile değil.

Üst Alt