Serdar Aziz

Burak Bahadur

Tecrübeli Üye
Umarım satış için gideceği takım ile el sıkışılmıştır.

Yoksa henüz pazardayken bu* açıklamayı yapmak büyük saçmalık. Satıcı alıcının elini güçlendirir mi?

*kesinlikle yolları ayırdık açıklaması

Emre Olgunlu

Kırmızı Üye
Eğer çok büyük bir hata yapmamışsa kendisinin bu kadar kolayca gönderilmesini doğru bulmuyorum. Özellikle takımımızın maddi durumu ortadayken. Yerine daha iyisinin alınabilme olasılığı çok düşük. Artık Sadık Çiftpınar, Mustafa Akbaş, Yasin Öztekin gibi düşük profilli isimler 3 büyüklerin transfer listesinde bulunuyor. Öyle yıldız futbolcu alma dönemleri sona erdi. Şartlar bu hale gelmişken takımın en iyi stoperi bedava gidecek. En azından sezon bitene kadar sabredilip sezon sonu gönderilebilirdi.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ercan Kinay

10 Numara!
Serdar kalacak savaşa devam edecek gibi görünüyor

Galatasaray Düşmanlarının .........

Onat Can Sağıroğlu

Tecrübeli Üye
Seni geçen sezonki efsane performansınla hatırlayacağım. Emeklerin için teşekkürler, yolun açık olsun. Umarım kariyerinin bundan sonraki bölümünde o istikrarı yakalayabilirsin.

Hocanın Serdar ile çalışmak istememesine saygı duyuyorum. Ama zamanlama olarak çok riskli. Bu da bir gerçek. Galatasaray için hayırlısı neyse o olsun.

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
na halt yediysen gönderecek kadar fatih hocayı cıldırtmıssın,by by

Furkan Temirci

Parçalı Üye
Gule gule kronik sakat sarisin hatun

Verstuurd vanaf mijn ONEPLUS A6003 met Tapatalk

Buğra Ay

Aslan Üye
Selçuk agabeyinden 2 yılda feyz alamadiysan hata sende aziz kardeş fatih hocam öyle herkesle çalışmaz bunu da öğrenmiş oldun

Enes Dalmış

10 Numara!
Ne yaşanmış olursa olsun Galatasaray 'ı bırakıp Fenerbahçe 'ye koşa koşa giderse benim için Serdar Aziz biter

Biz kendisine burada o kadar destek verelim, Serdar 'ın ne olursa olsun destekçisi olalım adamın yaptığına bak

Bu kadar küçülmedin değil mi Serdar Aziz ?

Yusuf Kara

Moderator
Yönetici
Moderatör
Camiasiz kalmak istiyorsa gitsin

Sinan Bilgin

Cezalı
Ne yaşanmış olursa olsun Galatasaray 'ı bırakıp Fenerbahçe 'ye koşa koşa giderse benim için Serdar Aziz biter

Biz kendisine burada o kadar destek verelim, Serdar 'ın ne olursa olsun destekçisi olalım adamın yaptığına bak

Ustat adam kovuldu , belki fb dolgun bir ucret sunmustur

Enes Kaplan

Parçalı Üye

Camiasiz kalmak istiyorsa gitsin
Adam kovuldu kadrodan fenerde her türlü ilk 11 oynayacağı için gitmesi normal yoksa neden durup durupken bir oyuncu 17. sıradaki bir takıma transfer olsun kendi isteğiyle?

Yusuf Kara

Moderator
Yönetici
Moderatör
Adam kovuldu kadrodan fenerde her türlü ilk 11 oynayacağı için gitmesi normal yoksa neden durup durupken bir oyuncu 17. sıradaki bir takıma transfer olsun kendi isteğiyle?
canım sıkkın hocam
romantik takılıyorum serdar konusunda yoksa kovduğun adam istediği takıma gider bize laf etmek düşmez

Onur Yücel

Aslan Üye
Aziz'in sonunu getiren hamlelerden biri Caner-Gökhan'ı bedavaya ezeli rakibine yollaması olmuştu. Bir benzerini şu anda biz yaşıyoruz.

Bu yüzden ben anlık sinirle kararlar alınmamalı demiştim. Bazı "cahilleri" hain,paracı vs. diye kandırabilirler ama sürecin nasıl geliştiğini herkes gördü.

Ercan Kinay

10 Numara!
Fenerbahçe şark kurnazlığı yapıyor geçin o işleri

Galatasaray Düşmanlarının .........

Enes Dalmış

10 Numara!
Sneijder yabancı bir futbolcu dünyada birçok büyük takımın formasını giymiş zirveyi görmüş bir adamdı, adamın sözleşmesini fesih ettiğimiz halde "fener-bjk 'ye gitmesin" diye madde koymaya çalışırken zaten Türkiye de Galatasaray hariç bir takımda forma giymem diyerek gitmişti adam

Serdar daha geçen seneye kadar ya sakat ya da yedek kulübesinde bekleyen bir adamdı bugün hala resmi olarak Galatasaray 'ın futbolcusu olmasına rağmen dün Fatih Terim 'den özür dileyip takımda kalmak isteyen adam bugün koşa koşa Fenerbahçe 'ye gitmiş

Serdar 'ı çok severdim, tüm bu olaylarda destek verdim yanında oldum ama kesinlikle değmezmiş. Ulan Serdar dünya üzerinde bu şikecilerden başka takım mı kalmadı ? hırsın bu kadar mı kör ediyor gözlerini ? daha 2-3 ay önce sahanın ortasında birbirinize girdiğiniz bu şikecilerle şimdi takım arkadaşı olmak hiç mi zoruna gitmiyor ?

İşte tamda bu yüzden yerli bir oyuncu alırken 10 defa düşünmekten yanayım bizim yerli oyunculardan her türlü halt beklenir. Bakın emre belözoğlu tam bir ... sonra Arda-Caner-Burak gibi adamlar var, Emre Çolak denilen bir artist vardı sonra Tolga Ciğerci denilen futbolcu bozuntusu şimdi de Serdar

Biz yerli futbolcu alırken 10 defa düşünelim hatta mümkünse hiç almayalım alt yapıdaki gençlerle dolduralım yerli kontenjanını ...

Üst Alt