Serdar Aziz - Sayfa 198 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

Fener 3 öneriyorsa ve oyuncuya 2 milyom, araplarda 4,5 ve oyuncuya 3,5 milyon biz de araplardan gelen paradan 1 milyonunu Serdara verelim araplara gitsin.

Böyle bile 500 bin kar yapmis oluruz ve Fenere adam vermemis oluruz

Niye bence Fener'e satalim birkac saatli bomba mudahalesiyle 1-2 mac yakar sonra gider biriyle kavga eder 3-4 mac ceza yer tandem bozulur Neustaedter'ler Reyes'ler yine oynamaya baslar sonra geri doner tam tandem geri geldi derken sakatlanir 10 mac da oyle kacirir Fener'e de 2.5m maas + primler + 4.5 sene kontrat gibi les bir kulfet yukleriz HARIKA olur

Ligin en iyi stoperi mi? Takimin en iyi stoperi degildi.

Neyse olur da bu transfer gerceklesirse gorecegiz zaten.

Adamin maasi 2-2.5m bandinda yillik bunu unutmadan yorum yapalim

Ciddi soruyorum Serdar'dan iyi bir stoper göster ligde kabul edeceğim. Herife yerli Ramos demiyor muyduk 1 senedir, gönderileceği söylentisi çıktığında ultraslan çıkıp açıklama yaptı. En son hangi futbolcu için yapmışlardır bunu? Ozan'ı kastediyorsan Ozan daha iyi olacak çok yüksek ihtimal ama penaltı yaptırıp kaybettirdiği maçları da unutmayalım. Zaten ligin en iyi 2 stoperi Ozan ve Serdar'dı ikisini de kaybettik çok komik bir şekilde. Skrtel'i de çok beğeniyorum da fenerde patates oldu bu sene.

Ozan Kabak ve Merih Demiral cok daha iyiler

Onun seviyesinde oynayanlara girmiyorum bile

Sadik Ciftpinar'dan iyi degil mesela

Sadık Çiftpınar mı? Kendisi saatli bomba gibi. Büyük takımlarda ancak yedek olabilecek kapasitede. Ozan Kabak artık Bundesliga’da. Merih Demiral’ın ise önü açık ama Serdar Aziz’in seviyesine gelmesi için daha çok çalışması lazım.

Ciddi soruyorum Serdar'dan iyi bir stoper göster ligde kabul edeceğim. Herife yerli Ramos demiyor muyduk 1 senedir, gönderileceği söylentisi çıktığında ultraslan çıkıp açıklama yaptı. En son hangi futbolcu için yapmışlardır bunu? Ozan'ı kastediyorsan Ozan daha iyi olacak çok yüksek ihtimal ama penaltı yaptırıp kaybettirdiği maçları da unutmayalım. Zaten ligin en iyi 2 stoperi Ozan ve Serdar'dı ikisini de kaybettik çok komik bir şekilde. Skrtel'i de çok beğeniyorum da fenerde patates oldu bu sene.

Acip bakmadan aklima gelen isimler Merih, soyledigin gibi Ozan, stoper oynamaya basladigindan beri Miguel Lopes, Ben Youssef, Diego Angelo, Da Costa, erken kacti ama Pepe, Epureanu, son donemde David Braz, Malatyali Mina...

Sadık Çiftpınar mı? Kendisi saatli bomba gibi. Büyük takımlarda ancak yedek olabilecek kapasitede. Ozan Kabak artık Bundesliga’da. Merih Demiral’ın ise önü açık ama Serdar Aziz’in seviyesine gelmesi için daha çok çalışması lazım.

Sadik'in muadili demek istedim. Pahali bir Sadik. Ayrica sakatlaniyor. Disiplinsiz. Hakeme top falan atiyor.

Acip bakmadan aklima gelen isimler Merih, soyledigin gibi Ozan, stoper oynamaya basladigindan beri Miguel Lopes, Ben Youssef, Diego Angelo, Da Costa, erken kacti ama Pepe, Epureanu, son donemde David Braz, Malatyali Mina...
Imza... Hepsi Serdar bombasından iyidir. Spurensuche hele ders verir bu Serdara.

Serdarın çok çok eksikleri mevcut olduğu gibi her an konsantrasyon bozuntusu ile takımını yakabilir ve yakmış olan birisi.

Serdar cogunlugun begenip de benim begenmedigim tek topcu galiba, genelde tam tersi olur

Hakkinda sadece gecen sene bir ara gaza gelip Ramos = Ispanyol Serdar gibi bir yorum yapmistim ondan sonra her sey tepetaklak

Bu arada bu adamlari degerlendirirken aldiklari parayi ve saha disi faktorleri de gozetiyorum

Ha bi de Fenerliymis yani daha ne olsun

Serdar ve Maicondan gelen parayi simdi ve yazin Merih+orta seviye 26 yas alti stopere yatirsak, gelecek 4-5 sene icin süper üclü stoper rotasyon olur. Arkalarindada Ogün ve Gökayi gelistirmeye bakariz.

Serdar ve Maicondan gelen parayi simdi ve yazin Merih+orta seviye 26 yas alti stopere yatirsak, gelecek 4-5 sene icin süper üclü stoper rotasyon olur. Arkalarindada Ogün ve Gökayi gelistirmeye bakariz.

Eger oynatamayacaksak Marcao + Merih + onerdigin stoper (ornegin Luyindama) fazla olmaz mi

Stoper ciftini fazla bozmamak lazim. Oynatamayacagimiz gelismesi gereken adam iyi olmaz.

Tutarsa Semih cok iyi olacak. Ucuza ucuncu stoper yapabiliriz.

Ben gitmesinde genel olarak bir sorun görmüyorum, zaten güvenmedigim bir futbolcu.

Beni sinir eden ya da daha dogrusu rahatsiz eden sey takimda zaten transfer ihtiyacinin oldugu dolu insaat yeri varken, durduk yere yeni bir cukur daha kazmamiz. Bu Serdar olayinin yönetilme sekli cok kötü oldu.

Takima zaten 2 forvet lazim, orta saha lazim, Serdar varken bile stoper lazimdi. Aslinda en mantiklisi Serdar'i sezon sonuna kadar iyi kötü kullanip sonra postalamakti. Simdi hem oyuncunun degerini tamamen yerle bir ettin olayi berbat ötesi yönetmen ile hem de yeni bir sorun ya da bizim en cok sevdigimiz kelime olan kullanarak aciklayayim yeni bir kaos yarattin hem de son olarak taliplisi varsa bile artik kim niye iyi para versin ki senin acik acik ben istemiyorum defol git dedigin futbolcuya.

Benim Serdar ile ilgili fikrim ve düsüncem nettir burada bilen bilir. Isin komik tarafi Serdar icin tapan adamlar Terim'in kendisini kadro disi birakmasi sonrasi Serdar'i itin seyine sokmalari. Terim yapinca öyle oluyor iste ne yaparsin.

Eger oynatamayacaksak Marcao + Merih + onerdigin stoper (ornegin Luyindama) fazla olmaz mi

Stoper ciftini fazla bozmamak lazim. Oynatamayacagimiz gelismesi gereken adam iyi olmaz.

Tutarsa Semih cok iyi olacak. Ucuza ucuncu stoper yapabiliriz.

Benim aklimda belki büyük maclarda ve SL de üclü defans oynariz diye var. Hele ciddiden 2 tane adam gibi firvet gelirse, 3-5-2 veya 3-4-3 kötü alternatif olmaz.

Üst Alt