Serdar Aziz

Hidayet Sarıdağ

Nerede kalmıştık...
Şef Gümüş Kıvrım
Şansa bala 1 gol ve yavşakça aldırdığı 1 penaltı ile günü bitirdi bizim takımda olsa o aldırdığı penaltı pozisyonunda kart yerdi hakemi aldatmaya yönelik hareketten bu da böyle bir şey neyse şerefsiz 1 topçu olarak şerefsizbahçe de takılmaya devam etsin.

Musa Soylu

Aslan Üye
Penaltı pozisyonu dışında çok beğendim performansını.

Tek bir pozisyonla da adamı harcayacak değilim açıkçası.

Penaltıyı yaptırmasa, sabaha kadar maçı oynasak gene fener'e gol atacak durumda değildik.
Parayı koklayan renktaşımızdan yine İSABETİSİZ bir atış.

Aydın Aslan

Baba Gündüz
Serdar Aziz: "İnsanlar seni çözemedikleri zaman ön yargılarını kullanırlar"

Maldivlere gitmiş

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Bu haysiyetsiz bize geldiğinde beni Galatasarayli Serdar olarak bilirler demişti. Şimdi fener taraftarına yaptığı yalakaliklara bakıyorum da. Hakikaten taraftara oynamış. Yarın Beşiktaş'a gitse kanım siyah beyaz akıyor da der bu.

Onur Bakır

Şef Gümüş Kıvrım
Fenerin en büyük sorunlarından biri defanstan top çıkaramaması. Bütün stoperlerini toplasan marcaonun sağ ayağı bile etmez cidden çok kötüler. Serdarla sadıkı aldıklarında 'serdarı beleşe aldık xd' diyip duruyolardı. Sadıkada puyol diyolardı ama gördüler şimdi gerçek yüzlerini

Fatih terim serdarı gönderdiğinde forumda edilen lafları unutamıyorum hala. Bende laf etmiştim zamanı değil şimdi diye ama cidden kötü stopermiş serdar

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Aytemiz Alanyaspor maçında sakatlanan Serdar Aziz’in sezonu kapatma riski bulunuyor. (AA)

Aydın Aslan

Baba Gündüz
Fenerin en büyük sorunlarından biri defanstan top çıkaramaması. Bütün stoperlerini toplasan marcaonun sağ ayağı bile etmez cidden çok kötüler. Serdarla sadıkı aldıklarında 'serdarı beleşe aldık xd' diyip duruyolardı. Sadıkada puyol diyolardı ama gördüler şimdi gerçek yüzlerini

Fatih terim serdarı gönderdiğinde forumda edilen lafları unutamıyorum hala. Bende laf etmiştim zamanı değil şimdi diye ama cidden kötü stopermiş serdar
En büyük sorunu istikrar.Sanırım bir tek adam gibi oynadığı sezon geçen seneydi

Ben Serdar'ı seviyordum ama o da beklediğimiz karakterde değilmiş.Gerçek yüzünü gidince gördük

Üst Alt