Serdar Aziz - Sayfa 230 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

seneler evvel ataturk havalimanindaki guvenlikte calisiyordum. bu o zamanlar bursada pek taninmiyor ama ben tanidim. ustunu aramak istedim, tabiki buyrun dedi efendice..

yanimdaki bayan calisan ayy diyerek alt dudagini isiriyordu. ben ise bunun gercek yuzunu biliyordum ama ne yapacagini bilemiyordum.

ceplerini ararken elimi attim ve penisinin bas bolgesi elime geldi. intikam alma firsati diyerek bozuk para mi metal mi bu diyerek arkadaslarimi huylandirdim. sonra kafasini timsahin avini cevirigi gibi iki uc tur etrafinda cevirdim. yasadigi acinin boyutu tanri bilir. tum havalimani bagirisindan inlemisti.

vay be ne aniydii

Ahmet Çalık'ın kıçına jet motoru bağlayanı. Dengesizlik, beceriksizlik aynı, tek farkı Ahmet'in x2 hızında oynaması. O atikliği daha skorer olmasını da sağlıyor. Şu gezici festival bu dönemi Corona'sız geçtiyse bize de bir şey olmaz heralde. Ligden önce pandemiyi takip ediyordur bitse de adalara aksak diye.

30 yaşına geldi ama hala kafa topuna çıkmayı öğrenemedi.Ama bunların dısında en buyuk kötu ofsayt çizgisini ayarlayamaması.Bu herifi defansın lider stoperi yapan takımlar da haliyle elek oluyor.Yanında bir lider stoper ile oynarsa o zaman iyi kötu verim verebilir.

30 yasina geldikten sonra anca yaninda lider bir stoperle verim verebiliyorsan, anadolu takiminda oynaman sanki daha mantikli olur.

Fenerde ama artik anadolu takim seviyesine geliyor veya geldi diye, tam yerini bulmus adam.

30 yaşına geldi ama hala kafa topuna çıkmayı öğrenemedi.Ama bunların dısında en buyuk kötu ofsayt çizgisini ayarlayamaması.Bu herifi defansın lider stoperi yapan takımlar da haliyle elek oluyor.Yanında bir lider stoper ile oynarsa o zaman iyi kötu verim verebilir.
Karaktersiz olmasaydı hala takımın iyi kötü bir parçasıydı. Hatta Donk gibi kaptanlardan biri olurdu.
Yerli stoper havuzunu düşününce o kadar kötü bir herif olduğunu düşünmüyorum.
Ha hem müzmin sakat oluşu sebebiyle, hem 11 oynayacak seviyede biri olmadığı için tutup da 11 oynatmam. Ama rotasyonda illa iş yapardı.
Gerçi zaten layığını buldu. Malum, nasıl bir karaktere sahip olduğunu gördük Kadıköy'de oynadığımız maçta.

Karaktersiz olmasaydı hala takımın iyi kötü bir parçasıydı. Hatta Donk gibi kaptanlardan biri olurdu.
Yerli stoper havuzunu düşününce o kadar kötü bir herif olduğunu düşünmüyorum.
Ha hem müzmin sakat oluşu sebebiyle, hem 11 oynayacak seviyede biri olmadığı için tutup da 11 oynatmam. Ama rotasyonda illa iş yapardı.
Kendi etti kendi buldu. Zaten nasıl bir karaktere sahip olduğunu da gördük Kadıköy'de oynadığımız maçta.

Olurdu zaten ona lafım yok.Ha yedek bir adama 2 milyon vermek de ne kadar doğru olurdu ? donk da o paraya yakın alıyor ama birçok mevkiyi yedekliyor.

Üst Alt