Serdar Aziz - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

13509062_1194656693926357_3810369297668160477_n.jpg

transfere karsi olanlar var, ben bu yönetimle bu transferi yapabilmek büyük basari diyorum.
kendi GSli heralde yoksa alamazdik.

sakatlanmazsa aradığımız stoper, sert ve hava toplarında iyi. fiyatı da ne olacaktı, yerli diye daha mı ucuz olmasını bekliyorsunuz ki? Oyun tarzlari benzer kjaer'i fb 7'ye aldi, glik 13'e gitti. biz chedjou'ya 6.3 vermiştik. ucuza saglam stoper zor bulunuyor artik.

Son düzenleme:
Pek bir beklentim yok. Iyi itelediler bize bunu, zaten yillardir can atiyorlar.

Yine birilerinin ceplerini doldurduk ya, istikrar budur.

Pek bir beklentim yok. Iyi itelediler bize bunu, zaten yillardir can atiyorlar.

Yine birilerinin ceplerini doldurduk ya, istikrar budur.

Yanina sağlam stoper gelirse iş yapabilir. Hava toplarinda zamanlamasi iyi gibi. Milli ta imda beğenmiştim ama verilen bonservise uyuz oluyorum. Gidip Nkolou'yu alsana. Serdar'in yanina olur mu. Semih ile oynarsa yanmişiz.

İstikrarli mi bilmiyorum. Müzmin sakatliği yoktur umarim.

sakat olmasa fena stoper degil ama cok sakatlanıyor.

g.zan gibi cıkarsa gene kazık yedik malesef.

Ya Gökhan Zan bedava geldi maliyeti de öyle fazla degildi yanilmiyorsam. Buna en az 1,5 vermisizdir bence.

Ayrica Semih'in ancak bir tik üstü olabilece bir adam benim gözümde. Marsilya'da free agent olan N'Koulou var mesela, ona 2-3 imza parasi verseydik kosa kosa gelirdi.

Yanina sağlam stoper gelirse iş yapabilir. Hava toplarinda zamanlamasi iyi gibi. Milli ta imda beğenmiştim ama verilen bonservise uyuz oluyorum. Gidip Nkolou'yu alsana. Serdar'in yanina olur mu. Semih ile oynarsa yanmişiz.

İstikrarli mi bilmiyorum. Müzmin sakatliği yoktur umarim.

Aynen aga aynisini bende yaziyorum dünden beri. N'koulou yu bence cok rahat getirebilirdik. Serdar o kadar kötü degil bence, ama asla bu paralari etmez. Yine güzel kazik yedik.

Bakalim stoper ikilisi ne olacak. Bence Chedjou'yu satacak bunlar seneye kontrati bitiyor diye 1-2 Milyona iteleyecekler birine. Semih-Serdar ikilisi olursa yandik ki ne yandik.

Sakatlik problemi var. Son 5 sezonda her sezon ortalama 11-12 maç kaçırmış ligde.
Ağır ve hatalı çıkışlar yapıyor, hamle zamanlaması çok kötü.

Olumlu yanı da, nispeten iyi olan hava hakimiyeti ve sertliği.

Ya Gökhan Zan bedava geldi maliyeti de öyle fazla degildi yanilmiyorsam. Buna en az 1,5 vermisizdir bence.

Ayrica Semih'in ancak bir tik üstü olabilece bir adam benim gözümde. Marsilya'da free agent olan N'Koulou var mesela, ona 2-3 imza parasi verseydik kosa kosa gelirdi.

g.zan ile maliyet yönünden kıyaslama yapmadım aslında.

g.zan'a benzemez insallah.

kazık olarak, anadolu'dan aldıgımız hemen her topcudan bol bol yiyoz.

n'koulou 2.5m euro'ya oynarsa kacırılmamalı. ne die yerlilerin pesinde kosuluyor anlamıyorum.

aziz bile akıllandı. kovdu gg'yi aldı wiel'i. ugrasmaya gerek yok ki.

Üst Alt