Serdar Aziz - Sayfa 195 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

kime giderse gitsin umrumda bile değil ama sakın alacaklarına karşılık fenere falan bedavaya vermeyin yoksa çok kötü şeyler olur allah korusun.

DwOrTDQW0AEnTEs.jpg:large

Şu olay benim çok canımı sıktı. Biz tatil olayı sonrası bile Serdar 'dan yana taraf aldık adamın harcanmasına engel olmaya çalıştık ama beyefendi sağ olsun bu olaylardan çoooook öncesinde fenerbahçe için masaya oturmuş. Kimse "şans eseri rast gelmiştik" gibi bir açıklamaya inanmadı değil mi ? Ali Koç 'un adamı Serdar ve menajeri aynı yerde aynı anda denk gelmiş birde oturup bir sürü fotoğraflar çekilmişler vs.

Bunu yapmayacaktın Serdar Aziz ...

Zaten olayın basit bir tatil olayı,maç kaçırma vs. olmadığı belliydi Fatih Terim takım otobüsünden indiğinde bile Serdar 'ın yüzüne bakmıyordu ki adam sonuna kadar haklıymış

Bu saatten sonra Serdar Aziz ister gitsin fenerbahçe ile sözleşme imzalasın ister gitsin o Nedim Dilibaş 'ın şirketlerinden birinde çalışsın zerre umrumda olursa adam değilim ...

Ama öyle ben bonservisimi alayım tıpış tıpış fenere koşarak gideyim demek yok Serdar efendi o menajerin seve seve o bonservis bedelini getirecek sen çakallık yaparsan asıl çakallığı bizden görürsün ...

Ya o bonservis bedelini getirsin ya da tüm alacağını ödeyelim 1.5 sene Tarık gibi Florya 'da tek başına otursun ...

Bu fotoya ben de takıldım lakin biraz mantıklı olmak lazım.. Serdar geçen yıl çok iyi oynadı ve şampiyonluk kazandı.. Takımın en sevilen oyuncularından biriydi.. Bu haldeki bir adam hala şampiyonluk kovalayan takımını bırakıp da fb ile küme düşme mücadelesi neden versin?
Bu işte bir iş var belli ki.. Ya foto tamamen tesadüf ya da hoca gizli kapaklı 1 ay önce Serdara yol verip kulüp bul dedi..
Serdar takımda herşey yolundayken kendi kendine gidip fenerle veya başka takımla konuşmaz hiçbir mantığı da yok..

Vay be, alindiginda bu konu Serdar cop, kazik yedik gibi yorumlar ile doluydu, ben begenmeme ragmen bana tepki gosterenler olmustu bu kazma'nin neyini begeniyorsun diye. Adam simdi kiymete bindi :d

Hocayı severim ama Ozan giderse Serdarı takımda tutmamak hata olur. Göndereceksen sezon sonu gönder. Ve kırık burnuyla maça çikan adam hatalarına rağmen hain main değildir aksini iddia eden de malın önde gidenidir.

Fenerli hain.
Arkadan iş çevirip görüşmeler yapacağına araplardan ve cinlilerden gelen teklifi kabul etsene.
Tabi oralara gidip ne yapacaksın ıstanbul da instagram paylaşimlari daha cazip geliyor.

Üst Alt