Serdar Aziz - Sayfa 218 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

ali başgan sağ olsun tolga ve serdar'ın alacağı 6 milyon eurodan kurtardı bizi keşke eren'i de alsaydı ama ne yapalım bu kadarı da yeterli bizim için.
eren'i de kitleyebilirdik.

bu işleri hiç bilmiyoruz.

basına eren mutsuz ayrılmayı düşünüyor , galatasaray yıllık ücretini ödeyemiyor diye haberi salacaksın.

eren'i takımda tutmak istiyoruz ama elimiz kolumuz bağlı mesajı vereceksin.

birkaç tane galatasaray'a transfer çalımı haberi servis edeceksin.ardından yönetim eren'in fenerbahçeye gitmesini istemeyiz manasında açıklama yapacak.

ali koç direk atlar zaten.ama herifi kadro dışı bırakıp değersizleştirdik.en azından yıllık ücretinden kurtulurduk.

Kaçırdığın bir nokta var yalnız. Düzgün gönderilse daha çok para kazanırız diye yanlış görülüyordu.
Serdar "sadece fener'e giderim" tutumu içinde olduğu sürece sonucun pek değişeceğini sanmıyorum. He, bu şekilde konuşulmasaydı serdar şu anda kadromuzda yedek olabilirdi ki 2 as stoperin toplam maaşını alan bir adamın yedek olması ne kadar mantıklı bilemiyorum. Üstelik ekstra 3.5 milyon euro daha ödeyecektik sezon sonuna kadar.

Zaten anlaşılan taraftar tepki koymasaydı fenere daha önce vereceklerdi ve 500.000 euro daha fazla alacaktık. Son dakikaya bırakınca sadece alacağını bırakmış oldu. En azından ffpye yansıttık.

Dy6ZQEWWwAISIaV.jpg

Bunun Tudor versiyonu vardı,onu atsana?

Şenol Güneş hayatta affetmezdi Serdar sağlam olsa
Geçen sezon iyi maçlar çıkardı ama oda bir sezon zorla bu yıl tam bir çakılma yaşayacak

Galatasaray düşmanlarının.....

malesef bu adamı alırken bursa dan büyük kazık yedik 4.5 milyon euro fenere giderken çok paraya aldık bedavaya gitmesin diye itiraz edenler oldu ama bu adam 500 bin euro bile etmez alacaklarıyla gitti ve fenere 3 yılda 10 milyon euro dan fazla kazık girmiştir tolgay arslan konusundada girdi bayağı kazık

Üst Alt