Serdar Aziz - Sayfa 221 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Serdar Aziz

D1AzzNKWoAESHRY

Bu haysiyetsiz bize geldiğinde beni Galatasarayli Serdar olarak bilirler demişti. Şimdi fener taraftarına yaptığı yalakaliklara bakıyorum da. Hakikaten taraftara oynamış. Yarın Beşiktaş'a gitse kanım siyah beyaz akıyor da der bu.

Fenerin en büyük sorunlarından biri defanstan top çıkaramaması. Bütün stoperlerini toplasan marcaonun sağ ayağı bile etmez cidden çok kötüler. Serdarla sadıkı aldıklarında 'serdarı beleşe aldık xd' diyip duruyolardı. Sadıkada puyol diyolardı ama gördüler şimdi gerçek yüzlerini

Fatih terim serdarı gönderdiğinde forumda edilen lafları unutamıyorum hala. Bende laf etmiştim zamanı değil şimdi diye ama cidden kötü stopermiş serdar

Fenerin en büyük sorunlarından biri defanstan top çıkaramaması. Bütün stoperlerini toplasan marcaonun sağ ayağı bile etmez cidden çok kötüler. Serdarla sadıkı aldıklarında 'serdarı beleşe aldık xd' diyip duruyolardı. Sadıkada puyol diyolardı ama gördüler şimdi gerçek yüzlerini

Fatih terim serdarı gönderdiğinde forumda edilen lafları unutamıyorum hala. Bende laf etmiştim zamanı değil şimdi diye ama cidden kötü stopermiş serdar

En büyük sorunu istikrar.Sanırım bir tek adam gibi oynadığı sezon geçen seneydi

Ben Serdar'ı seviyordum ama o da beklediğimiz karakterde değilmiş.Gerçek yüzünü gidince gördük

Üst Alt